Локальне фарбування авто

Ціна від: 8500
-
Інформація про авто
Контактна інформація

 

Локальне фарбування авто – процес ремонту або покращення зовнішнього вигляду автомобіля шляхом фарбування конкретної ділянки чи ділянок кузова. Цей метод застосовується для виправлення дрібних дефектів, таких як подряпини, вм'ятини або відшарування фарби на обмеженій площі автомобіля, без необхідності повного покриття всього кузова.

Отже, якщо ваше авто потребує такого фарбування і ви у  пошуках надійної та досвідченої команди професіоналів, яка спеціалізується на локальному фарбуванні автомобілів – вам до нас! Майстри ВІДІ Кузовний сервіс вже понад 16 років надають якісні послуги з фарбування авто. 

Ми розуміємо, що автомобіль є важливою складовою вашого життя, тому виконуємо роботи за найвищими стандартами та на сертифікованому обладнанні. Використовуємо лише найкращі фарби та супутні матеріали, щоб забезпечити довговічність і бездоганне покриття поверхонь. 

Наші маляри відмінно виконують всі необхідні процеси, щоб ідеально пофарбувати авто: починаючи від підготовки поверхонь та закінчуючи нанесенням фарби та лаку.  Ми використовуємо передові методи і технології, такі як аерографія та індивідуальна графіка, щоб надати вашому автомобілю унікального зовнішнього вигляду.

ВІДІ Кузовний сервіс завжди впевнений у якості виконання локального фарбування авто, тому впевнено надаємо гарантію на проведені роботи.

Ми турбуємось про своїх клієнтів: маємо найпривабливіші ціни на ринку автопослуг, постійно готуємо цікаві акції та програми лояльності для наших постійних клієнтів.

Отже, якщо ви у пошуку надійної компанії, яка має відмінну репутацію та забезпечує першокласне обслуговування клієнтів – вибирайте ВІДІ Кузовний сервіс! 

ВІДІ Кузовний сервіс – за якість проведених робіт ми відповідаємо власним авторитетом! 

 

Контакти офіційного сервісу

Київ

Київ, вул. Велика Кільцева, 58

+38 044 503 33 08 Прокласти маршрут

Наші переваги

Cпеціальна технологія та професіоналізм наших майстрів дозволяють якісно й ефективно видалити вм'ятини без слідів ремонту

Зберігання оригінального заводського лакофарбового покриття

Економія часу - оперативне виконання робіт

Роботи виконує сертифікований персонал

Гарантії якості

Тільки оригінальні запчастини та витратні матеріали від світових брендів

Допоможемо зберегти репутацію та високу ринкову вартість вашого автомобіля

Запчастини в наявності

Акційні пропозиції від ВІДІ Кузовний сервіс

MG

Opel

Haval

Jeep

Toyota

Lexus

Volvo

LAND ROVER

JAGUAR

INFINITI

Nissan

Peugeot

Ford

Citroen

Mazda

Suzuki

Subaru

Honda

Yamaha

Маєте запитання? Ми вам зателефонуємо.

Спочатку оберіть Дилерський Центр
або телефонуйте за номером 0 800 308 999 (безкоштовно по Україні)
X
Про компанію Акції % Новини Політика якості Вакансії VIDI Кар'єра Контакти

Підпишись на наш канал та слідкуй за
акціями, послугами та новинками