Викуп автомобіля

Терміновий викуп авто без прихованих комісій

Відправити заявку
Загальна інформація

Послуга дозволяє максимально швидко отримати гроші за продане авто та одночасно позбавити себе від пошуку потенційних клієнтів, витрат на діагностику та рекламу.

Щоб продати транспортний засіб самостійно, власнику необхідно витратити багато часу на розміщення оголошення в інтернеті, регулярні поїздки на авторинок, проходження ТО й інші організаційні моменти. Доведеться самостійно займатися оформленням документів або шукати надійного підрядника. Крім цього, потенційні покупці можуть необґрунтовано наполягати на зниженні вартості, а загалом процедура займає понад місяця.

Тим, хто не хоче витрачати свої сили та час на пошук покупців та оформлення угоди купівлі-продажу, краще скористатися послугою автовикуп автомобілів. Це оптимальний спосіб продажу вживаного авто для тих, хто бажає швидко отримати грошову виплату.

1 день

І ваш автомобіль буде проданий

Як це працює?

Оформлення заявки на сайті
Зв'язок з фахівцем
Оформлення документів
Отримання грошей за автомобіль
Переваги викупу
Економія часу
Вам не потрібно шукати покупців, витрачати вільний час на рекламу та постійні поїздки на авторинок, розміщувати оголошення на інтернет-майданчиках, займатися оцінкою транспортного засобу.
Економія фінансових коштів
Попередня діагностика й оцінка автотранспорту є частиною послуги автовикуп машин.
Гарантії
Ми пропонуємо автовикуп авто у будь-якому стані, з пошкодженнями або після ДТП, незалежно від цінової категорії та пробігу. Це дозволяє власнику уникнути витрат на ремонт та швидко продати автомобіль.
Надійність
Оформлення угоди відбувається відповідно до чинних нормативно-правових актів. Грошові кошти у повному обсязі надходять на рахунок клієнта. Ніякої додаткової комісії та виплат.
Онлайн-оформлення
Залишайте заявку на сайті та найближчим часом з вами зв'яжеться наш фахівець. Це прискорить процес оформлення документів і укладення угоди.
Вигода
Оцінку автотранспорту проводять професіонали, діагностуючи автомобіль на офіційному СТО. Завдяки об'єктивній оцінці продавець отримує до 80% ринкової вартості автомобіля.
Терміновий викуп авто від ВІДІ Автомобілі з пробігом

Щоб швидко та легко реалізувати свій б у автомобіль краще звернутися до професіоналів. Ми пропонуємо швидкий автовикуп у Києві. Оцінку транспортного засобу виконують професіонали, а процес займає не більше ніж годину. В цей же день здійснюється грошова виплата. Щоб прискорити процес і попередньо дізнатися, за яку ціну ви зможете продати свій автомобіль, залишайте заявку на сайті та з вами зв'яжеться наш менеджер.