Збираємо 15 мільйонів гривень на 5 командних пунктів управління БпЛА .

Долучитися

Система якості менеджменту

На підприємствах, що входять до складу VIDI, розроблена, впроваджена та сертифікована на відповідність вимогам стандарту ISO 9001:2015 система якості менеджменту.

Система якості менеджменту – це сукупність взаємопов’язаних процесів компанії, які взаємодіють, щоб поліпшувати модель управління діяльністю підприємства для забезпечення результативності й ефективності системи.

Головним пріоритетом для діяльності компанії є принцип постійного вдосконалення, який базується на лідерстві керівництва, уміннях персоналу, взаємовигідних відносинах з партнерами. Він направлений на підвищення ступеня задоволеності всіх наших клієнтів.

Ми кожного дня робимо все можливе, щоб забезпечити для вас найвищий рівень комфорту й обслуговування!

Політика якості компанії

ТОВ «ВІДІ Автосіті Кільцева» (далі – VIDI) надає споживачам повний комплекс послуг з придбання автомобілів, післяпродажного обслуговування та супутніх фінансових послуг.

Компанія VIDI постійно підвищує рівень задоволеності замовників через результативне застосування системи якості менеджменту, охоплюючи процеси для її покращення, розуміння потреб та очікувань зацікавлених сторін, відповідно до діючих законодавчих та нормативно-правових вимог.

Для стійкого розвитку організації та підвищення рівня конкурентоздатності на ринку підприємство здійснює свою діяльність на основі ризик-орієнтованого мислення, визначає зовнішні та внутрішні фактори, які впливають на досягнення поставлених цілей.

Керівництво ТОВ «ВІДІ Автосіті Кільцева» для реалізації політики у сфері якості менеджменту, відповідно до інтересів замовників, персоналу та суспільства в цілому, дотримується таких принципів:

• побудови ефективної системи розвитку бізнесу ТОВ «ВІДІ Автосіті Кільцева» задля досягнення лідерських позицій на ринках присутності;

• підвищення прибутковості та конкурентоздатності компанії через надання клієнтам сучасних якісних послуг;

• постійного удосконалення системи управління, впровадження інновацій та систем навчання персоналу;

• управління ризиками з метою створення нових можливостей для розвитку підприємства, своєчасного прийняття рішень, посилення контролю над ситуацією;

• забезпечення необхідними ресурсами для якісного виконання діяльності, спрямованої на постійне покращення ризик-менеджменту;

• створення належних умов для самореалізації персоналу, підвищення його компетентності, участі в поліпшенні системи управління підприємства;

• гарантування конкурентної оплати праці персоналу ТОВ «ВІДІ Автосіті Кільцева».

Реалізують політику якості компанії всі працівники ТОВ «ВІДІ Автосіті Кільцева». Відповідальність за її виконання несе генеральний директор підприємства.

Виникли запитання? Ми Вам зателефонуємо.

Спочатку оберіть Дилерський Центр
або телефонуйте за номером 0 800 308 999 (безкоштовно по Україні)
X
Про компанію Акції % Новини Політика якості Вакансії VIDI Кар'єра Контакти

Підпишись на наш канал та слідкуй за
акціями, послугами та новинками