Збираємо 15 мільйонів гривень на 5 командних пунктів управління БпЛА .

Долучитися

Опубліковано: 21.09.2021

CITROËN запускає на ринку найкомпактніший кросовер!

770-545.jpg

Новий CITROЁN C3 - це сучасний автомобіль, розроблений з урахуванням запитів клієнтів і складних дорожніх умов двох регіонів; він пропонує комфорт і онлайн сервіси для прогресивних клієнтів, які шукають комфорт і затишок.

Новинка CITROЁN С3 буквально випромінює силу і впевнений характер, занурюючись в світ SUV-автомобілів: збільшений дорожній просвіт, високий капот, піднесена посадка водія, захисні накладки по кузову, великі колеса, короткі звіси. 

Новий CITROЁN C3: зроблений «під замовлення» для регіонів, які розвиваються

Щоб задовольнити постійно зростаючий ринковий попит в Індії та Південній Америці, Бренд CITROЁN вирішив адаптувати свій звичайний процес проектування і виробництва нового автомобіля, довіривши частину етапу розробки окремим командам в кожному регіоні. В результаті вдалося створити автомобіль, який відповідає індивідуальним запитам покупців в кожній країні. Об'єднання знань про культуру, запити, соціум двох регіонів робить Новий кросовер CITROЁN C3 унікальною моделлю, спочатку створеної для Індії і країн Південної Америки.

Кросовер в сучасному дизайні Бренду - справжній CITROЁN!

Новинка отримала всі сучасні дизайнерські рішення, які характерні для Бренду CITROЁN. Перш за все, мова йде про фірмову передню частину - справжнє «обличчя» автомобіля, яке візуально нагадує найсвіжіші моделі Бренду: нове покоління хетчбека CITROЁN C4 і престижну модель CITROЁN C5 X.

Характерний дворівневий «світловий підпис» включає в себе цілу дизайнерську композицію: фірмовий подвійний шеврон з хромованими смугами, які простягаються на всю ширину автомобіля і завершуються Y-образними світлодіодними фарами денного світла. При цьому основні фари складаються з двох окремих елементів. Так, габаритні вогні, покажчики повороту і горизонтальні денні ходові вогні зібрані на верхньому рівні. А фари ближнього / дальнього світла в комбінації з додатковими похилими смугами ходових вогнів розташовані на нижньому рівні.
Задні ліхтарі також отримали оригінальний «світловий підпис»: дві червоні лінії розходяться по всій площі ліхтаря, що візуально перегукується з дизайном передньої оптики.

Стиль SUV - як відповідь на запити клієнтів і готовність до поганих доріг

Навіть при першому погляді на Новий CITROЁN C3 помітні його атрибути зі світу SUV-моделей: наприклад, збільшений дорожній просвіт і висока посадка водія - за даними параметрами, новинка є одним з лідерів сегменту компактних кросоверів. Передня частина Нового CITROЁN C3 натякає на міцність конструкції і відмінний захист. Особливо варто виділити високий капот, який позбавлений агресії, але дарує відчуття захищеності. Залежно від країни та ринку продажів, автомобіль може отримувати декоративні захисні пластини спереду і ззаду.


Вид збоку також натхненний SUV-моделями і надає найкомпактнішому кросоверу Бренду CITROЁN C3 риси справжнього сучасного «шукача пригод». Боковини запам'ятовуються «м'язистим дизайном» і прикрашені темними захисними накладками. У поєднанні з розширювачами крил, ці накладки формують захисний пояс по периметру автомобіля. При явному поділі кузова за рахунок взаємодії світла і тіні, створюється ефект великих, об'ємних крил - все це додає автомобілю більш фундаментальну і масивну зовнішність: істинний SUV-кросовер!

Причому дане враження підкреслюють великі колеса (діаметром 635 мм), збільшений дорожній просвіт (180 мм), а також короткі звіси - дані рішення дозволяють долати нерівності дорожнього покриття без ризику пошкодження переднього бампера або порогів. Новий CITROЁN C3 є ідеальним прикладом автомобіля, який в прямому сенсі «виріс» і являє собою щось більше, ніж просто традиційний хетчбек: він ніби зробив перший крок в сторону більш престижних SUV-кросоверів.

Розроблено та адаптовано під запити конкретних регіонів

Бренд CITROЁN гарантує, що Новий кросовер CITROЁN C3 знаходиться в авангарді свого сегменту з точки зору співвідношення ціни і якості. Кожен квадратний сантиметр був оптимізований, щоб отримати якомога більше простору салону і корисних функцій при мінімальній ціні автомобіля. В результаті вийшов міцний і надійний автомобіль, який простий в управлінні і економічний в експлуатації - вкрай важливі фактори для майбутнього успіху новинки на ринку.

Збільшений дорожній просвіт, кращі кути в'їзду / з'їзду

Для того, щоб уникнути численних подряпин і пошкодження днища при їзді по поганих дорогах, Новий CITROЁN C3 отримав збільшений дорожній просвіт в 180 мм. Такий показник дорожнього просвіту характерний для сучасних SUV-кросоверів, ніж для традиційних компактних хетчбеків. Що вкотре доводить приналежність новинки до сімейства кросоверів.

Аналогічно були доопрацьовані параметри кута в'їзду (спереду) і кута з'їзду (ззаду): компактні бампери зі скошеними краями були спроектовані так, щоб уникнути дотику із землею навіть у випадку проїзду крутих схилів, нерівної поверхні, перешкод на дорозі. 

Маленькі секрети - для великого поліпшення оглядовості

Капот CITROЁN C3 навмисно має помітний нахил - це зроблено для забезпечення гарної оглядовості, що вкрай корисно при русі в умовах інтенсивного трафіку великих міст-мегаполісів Індії чи Південної Америки. Крім того, новинка виділяється високим положення водійського сидіння, що також сприяє поліпшенню оглядовості.

Автомобіль, створений під запити локальних покупців

Бренд CITROЁN активно розширює свою міжнародну присутність, включаючи створення автомобілів, спеціально розроблених для швидкозростаючих ринків. Новинка CITROЁN C3 - один з кращих прикладів: автомобіль створений спеціально для Індії і країн Латинської Америкою, він розроблений з урахуванням місцевих умов, буде вироблятися і продаватися на місцевому рівні.

Індія є новим ринком для Бренду CITROЁN, але має значний потенціал: незабаром Індія стане третім за величиною автомобільним ринком в світі. Бренд оголосив про своє прибуття на даний ринок в 2019 році і запустив свою першу імпортну модель на початку 2021 року - кросовер C5 Aircross. Як новий гравець ринку, Бренд CITROЁN спочатку фокусується на великих мегаполісах, пропонуючи безпрецедентний досвід роботи з клієнтами: розвинена дилерська мережа, веб-сайт для онлайн продажів, інноваційні цифрові послуги. Продукція CITROЁN займає лідируючі позиції на індійському ринку завдяки стратегії локальної інтеграції високого рівня (більше 90%), заснованої на угодах про спільні підприємства між Групою Stellantis і компаніями Групи CK Birla (збірка і дистрибуція автомобілів, виробництво силових агрегатів).

Бренд CITROЁN присутній в Південній Америці ще з 1960-х років. І сьогодні CITROЁN ставить перед собою мету додатково закріпитися на цьому ринку за допомогою сучасних продуктів, відповідних очікуванням клієнтів і створеним відповідно до запитів покупців. Наприклад, кросовер CITROЁN C4 Cactus проводиться на заводі в місті Порту-Реал (Бразилія) і спеціально адаптований під запити місцевого ринку - в результаті цей автомобіль відображає сильні позиції CITROЁN в Бразилії і Аргентині, пропонуючи покупцям оригінальний стиль, неперевершений комфорт, а також готовність відповідати на локальні вимоги ринку.

Запуск Нового кросовера CITROЁN C3 планується на першу половину 2022 року. Новинка дозволить Бренду CITROЁN розширити власний модельний ряд в Індії, а також зміцнити свої позиції в Південній Америці, особливо в Бразилії і Аргентині. Два ключових регіону відрізняються своїми особливостями і очікуваннями клієнтів - і Бренд CITROЁN дає точну індивідуальну відповідь на запити покупців.

Випуск Нового CITROЁN C3 для Індії буде налагоджений на недавно відкритому ультрасучасному заводі в Ченнаї, виробнича потужність якого складає 100 000 автомобілів в рік: цей завод дозволяє повністю закривати весь потенційний попит для Індії. Що стосується Латинської Америки, то модель CITROЁN C3 націлена на такі країни, як Чилі, Колумбія, Уругвай, Перу, Еквадор. Автомобіль для ринку Південної Америки буде вироблятися на заводі в місті Порту-Реал, Бразилія.


Нагадаємо, що в Україні також продаються автомобілі сімейства CITROЁN C3 - стильний європейський хетчбек CITROЁN C3 і кросовер CITROЁN C3 Aircross, який недавно глобально оновився: повністю новий дизайн передньої частини, розширені варіанти персоналізації, покращений салон.

Чекаємо на Вас в салоні Сітроен ВІДІ Елеганс на Великій Кільцевій 60.

Виникли запитання? Ми Вам зателефонуємо.

Спочатку оберіть Дилерський Центр
або телефонуйте за номером 0 800 308 999 (безкоштовно по Україні)
X
Про компанію Акції % Новини Політика якості Вакансії VIDI Кар'єра Контакти

Підпишись на наш канал та слідкуй за
акціями, послугами та новинками