Україна єдина

з 01.07.2022 до 31.12.2022

До -30% вигоди* на сервіс для післягарантійних авто за підтримки заводу-виробника Volvo Cars

banner.jpg

Шановний клієнт! Для того, щоб ваш Volvo отримував тільки найкраще, а ви були задоволені володінням, офіційний сервісний центр «Volvo Car – Київ Аеропорт» пропонує скористатися спеціальними умовами на сервісне обслуговування післягарантійних авто!

Шановний клієнт! Для того, щоб ваш Volvo отримував тільки найкраще, а ви були задоволені володінням, офіційний сервісний центр «Volvo Car – Київ Аеропорт» пропонує скористатися спеціальними умовами на сервісне обслуговування післягарантійних авто!


5-6 років** – 10% вигоди* на сервісні роботи та -5% на запасні частини;
7-9 років** – 25% вигоди* на сервісні роботи та -7% на запасні частини;
10+ років** – 30% вигоди* на сервісні роботи та -10% на запасні частини;


Записатися на сервіс онлайн


При виробництві автомобілів Volvo використовуються найбільш витривалі та якісні складові компоненти. Їх спроектовано саме для Вашого автомобіля Volvo. Вони регулярно проходять контроль якості перед встановленням на автомобіль. Саме тому для вашої безпеки Volvo рекомендує використовувати лише оригінальні запасні частини, дистриб’юторами яких є офіційний сервісний центр «Volvo Car – Київ Аеропорт».


Переваги офіційного сервісу Volvo Car – Київ Аеропорт:
-    Акредитовані Volvo технічні спеціалісти
-    Найсучасніше діагностичне обладнання та спеціальний інструмент
-    Обслуговування преміум-класу
-    Гарантія на оригінальні запасні частини та роботи
-    Дотримання технології ремонту
-    Прямий зв`язок Вашого автомобіля із заводом-виробником
-    Оновлення програмного забезпечення модулів автомобіля
-    Прозора історія обслуговування 


Записатися на сервіс онлайн


Найвищим пріоритетом для кожного співробітника дилерського центру є Ваше 100% задоволення, тому ми завжди прагнемо перевершити Ваші очікування і зробити Ваш візит до нашого автосалону легким та приємним. 

Обслуговуйте Ваш автомобіль в сервісному центрі «Volvo Car – Київ Аеропорт» легко і швидко!

 

*Під вигодою мається на увазі надання знижки відповідного розміру від вартості робіт та запчастин, вказаних у прайс-листі. Знижка застосовується виключно на запчастини, які відносяться до груп «сервіс» та «запчастини, які зазнають природнього зносу» за класифікацією виробника. Знижка автоматично застосовується при першому зверненні власника автомобіля відповідного віку до сервісної станції Volvo Car – Київ Аеропорт, за адресою: вул.. Київська, 47, с. Чубинське, Бориспільський р-н., Київська обл.. Україна. Умовою збереження наданої знижки є відвідування сервісної станції щонайменше один раз на рік. При порушенні цієї умови власник автомобіля отримає найменшу можливу знижку відповідно даної програми - 10% від вартості вказаної у прайс-листі. Пропозиція діє з 01 липня 2022 року по 31 грудня 2022 року в офіційному сервісному центрі Volvo Car – Київ Аеропорт. За детальною інформацією звертайтеся за тел.. 044 591 70 70
**Після першої реєстрації авто

 

Зворотний зв'язок безкоштовно по Україні
0 800 308 999