з 15.10.2021 до 31.12.2021

VIDI Armada_UA.jpg

ВИГІДНИЙ ШИНОМОНТАЖ З НІССАН ВІДІ АРМАДА

Встигніть підготувати свій nNISSAN до зимових пригод за автомобіль за вигідними умовами.

Кожен автомобіліст восени стоїть перед складним рішенням, можна навіть сказати квестом!

Де б перевзути авто, а також де зберігати гуму?

Всі, але тільки не клієнти дилерського центру Ніссан ВІДІ Армада! Ми запрошуємо своїх клієнтів, і не тільки, скористатися нашою послугою "Вигідний шиномонтаж"

Спеціально для Вас ми підготували три пакетних пропозиції* для сезонної заміни шин.

1. При купівлі комплекту шин і/або дисків в період дії акції у нас в дилерському центрі Ви отримаєте спеціальну цінову пропозицію, а саме:

  •  -25% на роботи з шиномонтажу та балансуванню чотирьох коліс окрім вартості витратних матеріалів (ніпелі, вантаження, очищувач).
  •  Зберігання одного комплекту (4-х коліс) автомобільних шин (шин і дисків) в розмірі 1 грн. 20 коп. з ПДВ на період зберігання до 180 діб.

2. За умови оформлення зберігання шин, або шин та дисків:

  • Отримайте знижку - 25% ** для проведення робіт по шиномонтажу і балансуванню чотирьох коліс, крім вартості витратних матеріалів (ніпелі, вантаження, очищувач).
  •  Зберігання одного комплекту (4-х коліс) автомобільних шин (шин і дисків) за 990 грн. з ПДВ на період зберігання до 180 діб.

3. Скористайтесь знижкою - 25% ** для проведення робіт по шиномонтажу і балансуванню чотирьох коліс, крім вартості витратних матеріалів (ніпелі, вантаження, очищувач).

І отримаєте можливість:

  • провести діагностику ходової частини (включаючи перевірку залишкової товщини гальмівних дисків і колодок) за акційною ціною - 1,20 грн. з ПДВ.;
  • перевірку / регулювання кутів установки коліс - зі знижкою - 25%.
  •  Зберігання одного комплекту (4-х коліс) автомобільних шин (шин і дисків) за 990 грн. з ПДВ на період зберігання до 180 діб.

А також звертаємо Вашу увагу на послугу - Сезонне зберігання шин.

Залиште Вашу зимову гуму або колеса в зборі в сервісному центрі для дбайливого зберігання. Довірте нам зберегти їх для Вас. Після ретельного очищення і обробки Ваші шини будуть надійно зберігатися в приміщенні, захищеному від прямих променів, підвищеної вологості, хімічних речовин і коливання температур.

Офіційний сервіс Nissan - це завжди якісне обслуговування, увага до кожної деталі вашого автомобіля, високий рівень професіоналізму кожного працівника.

Замовити послугу або отримати консультацію Ви можете за телефоном +38 (044) 591-70-31.

Для Вашої зручності ми відкрили онлайн запис на сервіс:

ЗАПИСАТИСЬ ОНЛАЙН

Чекаємо вас за адресою: ТОВ «ВіДі Армада», адреса: 08321, Київська обл., С. Чубинське, вул. Київська, 49.

* Спеціальна пропозиція діє в офіційному дилерському центрі Nissan «ВіДі Армада» з 15.10.2021 по 31.12.2021. Пропозиція поширюється тільки для фізичних осіб. Знижка в рамках акції не підсумовується з іншими акційними пропозиціями, знижками. 

** Спеціальна цінова пропозиція Діє на роботи по зняттю / установка чотирьох коліс радіусом R 15 - 20 шиномонтажу і балансуванню чотирьох коліс, крім вартості витратності матеріалів (ніпелі, навантаження, очищувач).

Вас може зацікавити
ПІДГОТУЙ АВТО ДО ЗИМИ

з 01.10.2021 до 31.12.2021

Зворотний зв’язок безкоштовно по Україні
0 800 308 999