з 01.01.2020 до 31.12.2020

VIDI_Armada_10.08.2020.jpg

Спеціальна пропозиція для післягарантійних автомобілів NISSAN

Кожен міркував, та розраховував чи дійсно дешевше обслуговуватися на альтернативних СТО після закінчення гарантії. Ніссан ВІДІ Армада руйнує цей стереотип і пропонує вигідні програми для власників післягарантійних авто. Спеціальна пропозиція для післягарантійних автомобілів NISSAN*.

Кожен міркував, та розраховував чи дійсно дешевше обслуговуватися на альтернативних СТО після закінчення гарантії. Ніссан ВІДІ Армада руйнує цей стереотип і пропонує вигідні програми для власників післягарантійних авто.

Спеціальна пропозиція для післягарантійних автомобілів NISSAN*:

- 10% на запасні частини;

- 25% на послуги сервісу.

Наші сертифіковані спеціалісти знають Ваш автомобіль краще, ніж «дядько в гаражі». Вони завжди готові допомогти вам знайти правильне рішення для будь-якої ситуації. Таким чином, ви можете бути впевнені, що автомобіль отримає необхідне обслуговування відповідно до найвищих стандартів і завжди з оригінальними запчастинами, щоб зберегти Ваш автомобіль на 100%.

Фірмовий сервіс не завжди виявляється дорогим. Особливо, якщо вчасно скористатися акційними пропозиціями.

За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців сервісу Ніссін ВІДІ Армада по телефону: +38 (044) 591-77-78.

Термін дії акції - 01.01.2020 -30.06.2020

Акційна пропозиція не додається до інших акційних пропозицій, знижок та бали по Бонусній програмі лояльності на картки клієнтів не нараховуються.

*Право на отримання знижки на сервісні роботи  згідно та запасні частини за даною пропозицією мають тільки фізичні особи, за адресою: вул. Київська, 49, с. Чубинське, Бориспільський р-н., Київська обл., Україна.

*Знижка в розмірі 25% на сервісні послуги по даній акції не поширюється на: мийно-прибиральні роботи, на роботи з кузовного ремонту та тюнінгу субпідрядниі роботи по ремонту стартера, генератора, компресора, г / у керма, ел / у керма, карданного валу, коробки передач.

Зворотній зв’язок безкоштовно по Україні
0 800 308 999