з 02.01.2020 до 31.12.2020

3.jpg

Знижка вихідного дня

Якщо ви відвідали сервісну станцію Jaguar Land Rover Київ Захід у неділю або святковий день, ми пропонуємо:

● –20% на сервісне обслуговування;

● –10% на запасні частини.

Проведіть свій вихідний з користю та вигодою, скориставшись приємним бонусом від офіційного дилера Jaguar Land Rover Київ Захід на Кільцевій.

За детальною інформацією або для запису на сервіс телефонуйте за номером телефону: (044) 591 00 01.

Чекаємо вас на офіційній сервісній станції Jaguar Land Rover Київ Захід за адресою: Київ, Кільцева дорога, 1-А (Одеська площа).

ЗАПИС НА СЕРВІС

***

Офіційний сервіс Ягуар Ленд Ровер Київ Захід пропонує повний комплекс послуг з технічного обслуговування, а також оригінальні запасні частини Land Rover на спеціальних умовах.

Дотримання стандартів британського бренду дозволяє повністю відновити експлуатаційні властивості автомобіля будь-якої моделі, комплектації та року випуску. Спеціалісти сервісного центру пройшли акредитацію та знають все про ваш Land Rover, а використання оригінальних запчастин покращує функціональні можливості авто. Сервісна станція оснащена сучасним високоякісним обладнанням для надання ремонтних та діагностичних послуг преміального рівня.

*ТОВ «ВіДі-Пауер». Ягуар. Ленд Ровер. Під спеціальними умовами мається на увазі надання знижки у зазначеному розмірі від регулярної вартості у неділю та святкові дні. Інформація потребує уточнення у представників офіційного дилера Ягуар Ленд Ровер Київ Захід.