з 07.10.2022 до 31.12.2023

АКЦІЯ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НА СЕРВІС

первый визит_акция_в новость.jpg

В офіційному дилерському центрі Інфініті ВІДІ Ліберті діє спеціальна пропозиція. Кожному новому клієнту сервісної станції пропонується максимальна знижка.

В офіційному дилерському центрі Інфініті ВІДІ Ліберті діє спеціальна пропозиція.

Кожному новому клієнту сервісної станції пропонується максимальна знижка*:
  • -25% на поточні роботи;
  • - 10% на запасні частини

    Акція «Перший візит» дає можливість познайомитися з перевагами офіційного сервісу INFINITI за спеціальною, вигідною пропозицією вже під час першого візиту на СТО Інфініті ВІДІ Ліберті.

Впровадження акційної пропозиції «Перший візит» - це наш крок назустріч клієнтам. В період дії пропозиції кожен власник INFINITI, вперше заїхав в наш дилерський центр, зможе оцінити його переваги.
Пропозиція діє тільки в дилерському центрі Інфініті ВІДІ Ліберті. Виберіть найбільш зручний для вас спосіб взяти участь в акції:
1. Заповніть онлайн форму на сайті. 
2. Запишіться на обслуговування телефоном +38 (044) 591-70-38.

3. Приїжджайте до нас за адресою: с. Чубинське, вул. Київська, 51.


Для Вашої зручності ми відкрили онлайн-запис на серві

 
* Знижки діють при обслуговуванні на сервісі Інфініті ВІДІ Ліберті для автомобілів INFINITI, які жодного разу не проходили будь сервісне обслуговування (VIN-код, яких не було зафіксовано раніше в базі Інфініті ВІДІ Ліберті). Знижки за даною пропозицією не сумуються з іншими знижками Інфініті ВІДІ Ліберті. Знижки за даною Акцією не розповсюджуються на мийно - прибиральні роботи, на роботи з кузовного ремонту та тюнінгу, субпідрядні роботи по ремонту стартера, генератора, компресора, гідропідсилювача керма, електричного підсилювача керма, карданного валу, коробки передач. Право на отримання знижки по даній пропозиції мають тільки фізичні особи. Період дії пропозиції з 07.10.2022 р. по 31.12.2023 р..

Вас може зацікавити
СЕЗОН РОЗКІШНИХ ЦІН

з 01.09.2023 до 30.09.2023

Залишились питання? Ми вам зателефонуємо.

Спочатку оберіть Дилерський Центр
або телефонуйте за номером 0 800 308 999 (безкоштовно по Україні)
X
Про компанію Акції % Новини Політика якості Вакансії VIDI Кар'єра Контакти

Підпишись на наш канал та слідкуй за
акціями, послугами та новинками