з 22.03.2021 до 15.05.2021

Либерти_УА.jpg

ВИГІДНИЙ ШИНОМОНТАЖ

Інфініті ВІДІ ЛІберті турбується про вашу безпеку та комфорт, тому ваш шиномонтаж пройде вчасно та безпечно.

Офіційний дилерський центр Інфініті ВІДІ Ліберті турбується про вашу безпеку та комфорт, тому ваш шиномонтаж пройде вчасно та безпечно.
Сервіс працює у безпечному режимі за попереднім записом та без відвідувань. 

 

Спеціально для Вас ми підготували три пакетних пропозиції* для сезонної заміни шин:
1. При купівлі комплекту шин і/або дисків в період дії акції у нас в дилерському центрі Ви отримаєте спеціальну цінову пропозиції, а саме:

  •  роботи з шиномонтажу за 1 грн. 20 коп. з ПДВ;
  •  зберігання одного комплекту (4-х коліс) автомобільних шин (шин і дисків) в розмірі 1 грн 20 коп. з ПДВ на період зберігання до 180 діб.

2. Отримайте знижку - 30% ** для проведення робіт по шиномонтажу і балансуванню чотирьох коліс, крім вартості витратних матеріалів (ніпелі, вантаження, очищувач) за умови оформлення зберігання шин (або шин і дисків).
3. Скористайтесь знижкою - 30% ** для проведення робіт по шиномонтажу і балансуванню чотирьох коліс, крім вартості витратних матеріалів (ніпелі, вантаження, очищувач).

І отримаєте можливість:

  • провести діагностику ходової частини (включаючи перевірку залишкової товщини гальмівних дисків і колодок) за акційною ціною - 1,20 грн з ПДВ.;
  • перевірку / регулювання кутів установки коліс - зі знижкою - 30%.

А також звертаємо Вашу увагу на послугу - Сезонне зберігання шин.

Залиште Вашу зимову гуму або колеса в зборі в сервісному центрі для дбайливого зберігання. Довірте нам зберегти їх для Вас. Після ретельного очищення і обробки Ваші шини будуть надійно зберігатися в приміщенні, захищеному від прямих променів, підвищеної вологості, хімічних речовин і коливання температур.
Офіційний сервіс Infiniti - це завжди якісне обслуговування, увага до кожної деталі вашого автомобіля, високий рівень професіоналізму кожного працівника.

 

Оформить заявку на шиномонтаж можна ONLINE:

ONLINE

Замовити послугу або отримати консультацію Ви можете за телефоном +38 (044) 591-70-38.
Чекаємо вас за адресою: ТОВ «ВІДІ-Ліберті», адреса: 08321, Київська обл., С. Чубинське, вул. Київська, 51.

* Спеціальна пропозиція діє в офіційному дилерському центрі «ВІДІ-Ліберті» з 22.03.2021 по 15.05.2021. Пропозиція поширюється тільки для фізичних осіб. Знижка в рамках акції не підсумовується з іншими акційними пропозиціями, знижками. 
** Спеціальна цінова пропозиція Діє на роботи по зняттю / установка чотирьох коліс радіусом R 15 - 22 шиномонтажу і балансуванню чотирьох коліс, крім вартості витратності матеріалів (ніпелі, навантаження, очищувач).

Вас може зацікавити
INFINITI QX60 2020

з 13.07.2021 до 29.07.0021

Зворотній зв’язок безкоштовно по Україні
0 800 308 999