Україна єдина

з 01.10.2022 до 31.05.2023

ШИНОМОНТАЖ З ВИГОДОЮ

VIDI Liberty_ua.jpg

Отримуй у подарунок комплексну мийку за 1,20 грн*

Пропонує власникам INFINITI скористатися спеціальною пропозицією «Шиномонтаж з вигодою» та отримати в подарунок комплексне миття за 1,20 грн*

Для Вашої зручності ми відкрили онлайн-запис на сервіс

ЗАПИСАТИСЯ ОНЛАЙН

Офіційний дилерський центр Інфініті ВІДІ Ліберті турбується про вашу безпеку та комфорт, тому ваш шиномонтаж пройде вчасно, безпечно та з вигодою!


А також звертаємо Вашу увагу на послугу Сезонне зберігання шин
Залишіть Вашу зимову гуму або колеса у зборі в сервісному центрі для дбайливого зберігання. Довірте нам зберегти їх для вас.
Після ретельного очищення та обробки Ваші шини надійно зберігатимуться у приміщенні, захищеному від прямих променів, підвищеної вологості, хімічних речовин та коливання температур


Офіційний сервіс Інфініті ВІДІ Ліберті - це завжди якісне обслуговування, увага до кожної деталі вашого автомобіля, високий рівень професіоналізму кожного працівника.
Замовити послугу або отримати консультацію можна за телефоном +38 (044) 591-70-38.
Чекаємо на вас за адресою: ТОВ «ВІДІ-Ліберті», адреса: 08321, Київська обл., с. Чубинське, вул. Київська, 51.


*Під вигодою мається на увазі оплата послуги комплексна мийка за тарифом 1 грн 20 коп. Спеціальна пропозиція діє в офіційному дилерському центрі Інфініті ВІДІ Ліберті з 01.10.2022 по 31.05.2023. Право на отримання спеціальних пропозицій у рамках Акції мають фізичні особи – громадяни України та юридичні особи. І діє на роботи зі зняття / встановлення чотирьох коліс радіусом R 15 - 22 шиномонтажу та балансування чотирьох коліс включаючи вартість витрат на матеріали (ніпелі, навантаження, очищувач).
Знижка у рамках акції не сумується з іншими акційними пропозиціями, знижками.

Зворотний зв'язок безкоштовно по Україні
0 800 308 999