facebook

ОЛЕГ ДЖУРИНСЬКИЙ

Назад
ОЛЕГ ДЖУРИНСЬКИЙ

ОЛЕГ ДЖУРИНСЬКИЙ

Співвласник групи компаній VIDI

Народився 5 грудня 1975 року в селищі Любашівка Любашівського району Одеської області в сім’ї службовців. У 1990 році отримав базову середню освіту в Коржівській загальноосвітній школі. Продовжив навчання в Київському військовому суворівському училищі, по закінченні якого в 1992 році був нагороджений срібною медаллю «За досягнення у навчанні». У 1997 році закінчив з відзнакою Київський університет імені Тараса Шевченка. З 1997 по 2000 рік навчався в аспірантурі при кафедрі цивільного права юридичного факультету того ж університету, поєднуючи навчання з роботою помічником адвоката. Успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук. З 2000 по 2002 рік — займається викладацькою діяльністю: працює викладачем на кафедрі господарського та кримінального права Київського політехнічного інституту.

З травня 2002 року приєднується до сімейного бізнесу свого брата, обіймаючи керівні посади на ряді підприємств. З 2008 року — заступник Генерального директора «ВіДі Груп» з питань інвестицій. Із січня по листопад 2012 року — віце - президент з питань інвестицій, керівник девелоперського бізнесу «ВіДі Груп». З листопада 2012 року є заступником Голови Наглядової ради «ВіДі Груп» (з 2018 року – VI DI).

За особистий внесок у реформування національної економіки відзначений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, почесним званням «Заслужений економіст України». Також нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Одружений. Виховує двох синів.

Виникли запитання? Ми Вам зателефонуємо.

Спочатку оберіть Дилерський Центр
або телефонуйте за номером 0 800 308 999 (безкоштовно по Україні)
X
Про компанію Акції % Новини Політика якості Вакансії VIDI Кар'єра Контакти

Підпишись на наш канал та слідкуй за
акціями, послугами та новинками