з 01.01.2024 до 30.06.2024

Чисте повітря в вашому Volvo з вигодою до 20%!

Banner_Volvo_770x545_1_UKR.jpg

Саме зараз так важливо подбати про своє здоров'я, записавшись на діагностику та антибактеріальну обробку системи кондиціонування.

Саме зараз так важливо подбати про своє здоров'я, записавшись на діагностику та антибактеріальну обробку системи кондиціонування, а також перевірити роботу повітряних фільтрів і за необхідністю замінити їх.

Із 01 січня по 30 червне 2024 року в ДЦ «Volvo Car – Київ Аеропорт», що на Бориспільському шосе, діють спеціальні умови на проведення бактерицидного очищення cистеми кондиціювання автомобілів Volvo із знижкою 20% на роботи, які необхідні для виконання чистки системи кондиціонування та на рідину для чистки системи. Якщо потрібно замінити фільтр салону по регламентним роботам, то ви отримаєте 10% знижки на фільтр та оплатити роботи по його заміні за ціною 1 гривня з ПДВ.

ЗАПИС НА СЕРВІС

Для виконання робіт з бактерицидного очищення системи кондиціонування наші фахівці використовують спеціальний професійний пристрій. Ця новітня розробка поєднала в собі високу ефективність очищення й легкість застосування. Бактерицидне очищення систем кондиціонування сприяє видаленню грибка, що є причиною неприємного запаху в салоні автомобіля. Усі операції здійснюються без розбирання вузлів системи кондиціонування з використанням високоякісних матеріалів, тому ця процедура виконується швидко й безпечно. Тож бактерицидне очищення системи кондиціонування дозволяє зберегти здоров'я автовласника та його пасажирів, створити й постійно підтримувати відповідний мікроклімат у салоні автомобіля під час подорожей.

Обслуговуйте ваш Volvo у сервісному центрі «Volvo Car – Київ Аеропорт» легко та швидко!


* Спеціальна пропозиція діє з 01.01.2024 по 30.06.2024. Під вигодою мається на увазі: зниження вартості на 20% на роботи, які необхідні для виконання чистки системи кондиціювання від регулярної вартості робіт., зниження вартості рідини для чистки системи на 20% від загальної вартості та зниження вартості фільтра на 10% від загальної вартості. Ця пропозиція не додається до інших акційних пропозицій та знижок. Право на отримання знижки згідно з цією пропозицією мають тільки фізичні особи в ДЦ «Volvo Car – Київ Аеропорт» за адресою : вул. Київська, 47, с. Чубинське, Бориспільський р-н., Київська обл., Україна. Додаткова інформація за телефоном відділу сервісу: (044) 591 75 70.

Виникли запитання? Ми Вам зателефонуємо.

Спочатку оберіть Дилерський Центр
або телефонуйте за номером 0 800 308 999 (безкоштовно по Україні)
X
Про компанію Акції % Новини Політика якості Вакансії VIDI Кар'єра Контакти

Підпишись на наш канал та слідкуй за
акціями, послугами та новинками