facebook

Основатели VIDI: Биография

ВИТАЛИЙ  ДЖУРИНСКЫЙ
ВИТАЛИЙ ДЖУРИНСКЫЙ
Основатель группы компаний VIDI
Народився 14 жовтня 1966 року в селі Арциз Татарбунарського району Одеської області в сім’ї службовців. У 1983 році після закінчення Баришівської середньої школи No 1 отримав атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту. Продовжив навчання в Одеському технічному училищі, яке закінчив у 1984 році з відзнакою. У 1991 році закінчив з відзнакою юридичний факультет Київського державного університету імені Тараса Шевченка. З 1991 по 1994 рік навчався в а спірантурі Київського державного університету імені Тараса Шевченка. Кандидат юридичних наук. З 1995 по 1996 рік — асистент кафедри цього ж університету.
Читать дальше ...
ОЛЕГ ДЖУРИНСКЫЙ
ОЛЕГ ДЖУРИНСКЫЙ
Совладелец группы компаний VIDI
Народився 5 грудня 1975 року в селищі Любашівка Любашівського району Одеської області в сім’ї службовців. У 1990 році отримав базову середню освіту в Коржівській загальноосвітній школі. Продовжив навчання в Київському військовому суворівському училищі, по закінченні якого в 1992 році був нагороджений срібною медаллю «За досягнення у навчанні». У 1997 році закінчив з відзнакою Київський університет імені Тараса Шевченка. З 1997 по 2000 рік навчався в аспіран турі при кафедрі цивільного права юридичного факультету того ж університету, поєднуючи навчання з роботою помічником адвоката. Успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук. З 2000 по 2002 рік — займається викладацькою діяльністю: працює викладачем на кафедрі господарського та кримінального права Київського політехнічного інституту.
Читать дальше ...
АЛЕКСАНДР ДЖУРИНСКЫЙ
АЛЕКСАНДР ДЖУРИНСКЫЙ
Совладелец группы компаний VIDI
Народився 18 серпня 1991 року в селі Коржі Баришівського району Київської області. У 2008 році закінчив Києво - Печерський ліцей No 171 «Лідер». У тому ж році за усталеною сімейною традицією став студентом юридичного факультету Київського університету імені Тараса Шевченка, який у 2012 році закінчив з відзнакою, отримавши кваліфікацію бакалавра права за спеціальністю «Правознавство». Далі навчався в магістратурі цього ж університету, отримавши у 2014 році ступінь магістра за спеціальністю «Правознавство», у 20 15 році - ступінь магістра за спеціальністю «Фінанси і кредит» : обидва дипломи з відзнакою . У грудні 2016 року у тому ж університеті захистив дисертацію та отримав науковий ступінь кандидата юридичних наук.
Читать дальше ...

Возникли вопросы? Мы Вам перезвоним.

Сначала выберите Дилерский Центр
или звоните по номеру 0 800 308 999 (бесплатно по Украине)
X
О компании Акции % Новости Политика качества Вакансии VIDI Карьера Контакты

Підпишись на наш канал та слідкуй за
акціями, послугами та новинками