Збираємо 15 мільйонів гривень на 5 командних пунктів управління БпЛА .

Долучитися

Діагностика гальмівної системи

Оберіть станцію технічного обслуговування

Джип ВІДІ Челендж


Пн-Нд

09:00 - 20:00

нд

09:00 - 20:00


Київ, вул. Велика Кільцева, 60а

ОБРАТИ СЕРВІС

Лексус Київ Захід


Пн-Нд

09:00 - 19:00

нд

09:00 - 19:00


Київ, вул. Велика Кільцева, 58

ОБРАТИ СЕРВІС

Тойота Центр Київ ВІДІ Автострада


Пн-Нд

08:00 - 20:00

нд

08:00 - 20:00


Київ, вул. Велика Кільцева, 56

ОБРАТИ СЕРВІС

Тойота Центр Київ ВІДІ Аеропорт


Пн-Нд

09:00 - 18:00

нд

09:00 - 18:00


c. Чубинське, вул. Київська, 49

ОБРАТИ СЕРВІС

Гальмівна система автомобіля відповідає за безпеку руху, своєчасне зниження швидкості та екстрене гальмування. Її справність дуже важлива, оскільки інакше виникають серйозні ризики виникнення ДТП. Важливо розуміти принцип дії та особливості роботи гальм. Це допоможе розпізнати перші симптоми несправності та вчасно здійснити ремонт гальмівної системи у спеціалізованому сервісі.

Діагностика та обслуговування гальмівної системи

У разі несправності, водій часто спостерігає один або кілька характерних ознак. Наприклад, під час гальмування, педаль відгукується пульсацією. У ряді випадків, педаль стає тугою, або, навпаки, провалюється без належного уповільнення авто.

При несправності гальм на окремих колесах автомобіль при гальмуванні спрямовується вбік. А на протилежному від проблемного колеса боці спостерігатиметься надмірне зношування гальмівних колодок. Повинно насторожити і зниження рівня гальмівної рідини нижче за встановлену позначку в бачку. Скрипи та інші звуки, під час натискання на педаль гальма – правильна ознака несправності.

Якщо для взводу або зняття ручника потрібно надмірне зусилля, це привід звернутися до автосервісу.

Виконуйте кожні 2 роки або через 15 тисяч пробігу обслуговування гальмівної системи ціна залежатиме від обсягу робіт з відновлення її працездатності.

На спеціалізованому сервісі діагностика здійснюється декількома способами. Найвірніший - перевірка роботи гальм на стенді. Він імітує рух та зчитує дані з кожного колеса, оцінює якість гальмування. Візуальний огляд виявить наявність течій, зношування колодок і дисків, а також інші несправності.

Сучасні автомобілі оснащені датчиками зношування колодок, вони сигналізують про проблеми в гальмівній системі. На панелі приладів з'являться відповідні повідомлення та помилки.

Ремонт та обслуговування гальмівної системи у Києві

Після проведеної діагностики здійснюється швидка заміна зношених елементів. Це можуть бути диски, колодки, гальмівні циліндри або шланги. Для відновлення роботи ручника може знадобитися підтягування тросів або їх повна заміна.

При порушенні цілісності гальмівної магістралі, майстром встановлюється місце течі та виконується заміна пошкоджених ділянок, а потім і гальмівної рідини. Потім гальма прокачуються і з системи видаляється повітря. Іноді причина поломки криється у вакуумному підсилювачі — його ремонт складніший, потребує навичок та спеціального обладнання.

Ремонт гальмівної системи в Києві краще довіряти фахівцям з багаторічним досвідом та сучасним діагностичним обладнанням. Це гарантія якості та довговічності автомобіля, а також безпеки на дорогах.

 
Наші переваги

Пунктуальність

Робимо ремонт швидко і в строк

Технологія

Заводська технологія відновлення

Оригінали

В наявності оригінальні запчастини

Гарантія

Гарантія виконаних робіт

Сервісні акції

Виникли запитання? Ми Вам зателефонуємо.

Спочатку оберіть Дилерський Центр
або телефонуйте за номером 0 800 308 999 (безкоштовно по Україні)
X
Про компанію Акції % Новини Політика якості Вакансії VIDI Кар'єра Контакти

Підпишись на наш канал та слідкуй за
акціями, послугами та новинками