Україна єдина

Видалення вм'ятин без фарбування

Гарантія на всі види кузовних робіт

Видалення вм'ятин без фарбування

Іноді в процесі експлуатації автомобіля на панелях кузова можуть з'явитися вм'ятини. Це відбувається не тільки в результаті дорожньо-транспортних пригод, а через прозаїчніші причини: наїзд на перешкоду, удар будь-яким предметом (наприклад, м'ячем), недбале поводження з транспортним засобом. Поява вм'ятин не тільки псує зовнішній вигляд авто, а й сприяє розвитку процесів корозії, знижує вартість машини на вторинному ринку.

З розвитком технологій кузовного ремонту з'явилася можливість видаляти вм'ятини без подальшого фарбування. Такий спосіб отримав назву PDR (англ. Paintless Dent Repair/Paintless Dent Removal) і зараз широко застосовується майстрами з кузовного ремонту. Він полягає в тому, що видалення вм'ятини виконують за допомогою спеціального інструменту. Група компаній VIDI використовує клейову систему та спеціальні гачки - саме таке обладнання дозволяє провести ремонт авто найякісніше.

Центри кузовного ремонту групи компаній VIDI видаляють вм'ятини як на сталевих, так і на алюмінієвих панелях. Обладнання, що використовується та технологія дають змогу працювати з сучасними моделями преміальних авто, у яких метал особливо чутливий до якості виконуваних робіт.

Які вм'ятини не видаляються без фарбування?

На якість відновлення також впливає час, який минув з моменту появи вм'ятини. Рекомендується видаляти вм'ятини якомога швидше після їх появи, оскільки з часом метал змінює свої пластичні властивості, отже якісно виправити дефект буває складно.

Центри кузовного ремонту групи компаній VIDI виконують видалення вм'ятин без фарбування в найскладніших ситуаціях - запорукою якісного ремонту є висококваліфікований персонал та використовуване обладнання кращих світових виробників.

Чому вигідний такий ремонт?

Основна перевага видалення вм'ятин без фарбування для власника автомобіля - відсутність необхідності виконувати роботи з відновлення лакофарбового покриття. Це значно здешевлює ремонт автомобіля, економлячи кошти власникові авто.

Стоимость удаления вмятин без покраски

Вид роботи Ціна
Маленька вм'ятина (від граду або каштану) від 1000 грн.
Середня вм'ятина (до 10 см) від 2000 грн.
Велика вм'ятина (до 30 см) від 3000 грн.
Складна вм'ятина (глибока, у важкодоступному місці) від 3000 грн.
Розбирання салону від 870 грн.

Наші переваги

Ключова перевага видалення вм'ятин без фарбування в центрах кузовного ремонту групи компаній VIDI - швидкість та якість проведення ремонту. Після нього автомобіль набуває зовнішнього вигляду нового.

Зберігання оригінального заводського лакофарбового покриття

Ми допоможемо зберегти репутацію та високу ринкову вартість вашого автомобіля

Економія часу

Робота займає від 30 хвилин до 3 годин

Застосування спеціальної технології та професіона-лізм наших майстрів дозволяють якісно й ефективно видалити вм'ятини без слідів ремонту

Економія коштів

Жодних слідів ремонту

Послуга коштуватиме у 2-5 разів дешевше, ніж традиційне рихтування з фарбуванням

Інформація про авто
Контактна інформація

* Кінцева вартість фарбування одного елементу залежить від типу фарби та ступення пошкодження

Зворотний зв'язок безкоштовно по Україні
0 800 308 999