Збираємо 15 мільйонів гривень на 5 командних пунктів управління БпЛА .

Долучитися

Опубліковано: 04.06.2020

ДОДАТКОВА ПЕРСОНАЛЬНА ГАРАНТІЯ* НА ЗАПЧАСТИНИ VOLVO

banner_750x545.jpg

Якість та впевненість

ДОДАТКОВА ПЕРСОНАЛЬНА ГАРАНТІЯ НА ЗАПЧАСТИНИ VOLVO покриває заміну запчастини, якщо в ній було виявлено заводський дефект, а також ремонтні роботи, пов’язані із заміною такої запчастини на вашому Volvo, до того часу, поки ви володієте автомобілем. Додатковий душевний спокій Якщо ви обслуговуєте ваш Volvo на офіційному сервісі , то отримуєте право на нашу спеціальну програму «ДОДАТКОВА ПЕРСОНАЛЬНА ГАРАНТІЯ НА ЗАПЧАСТИНИ VOLVO».

Отже, довіряючи ремонт Вашого Volvo нашим експертам-технікам із використанням оригінальних запчастин Volvo, ви завжди будете впевнені у своєму авто - незалежно від того, скільки кілометрів ви проїхали. Офіційний дилер Volvo Car – Київ Аеропорт гарантує, що всі деталі, встановлені на офіційному сервісі Volvo на Бориспільському шосе, не матимуть дефектів у матеріалі чи виготовленні.

Умови даної Спеціальної програми включають оплату робіт по заміні запчастин. Дія Спеціальної програми «ДОДАТКОВА ПЕРСОНАЛЬНА ГАРАНТІЯ НА ЗАПЧАСТИНИ VOLVO» не поширюється на аксесуари, акумуляторні батареї, запчастини, які зазнають природного зносу під час експлуатації та витратні матеріали. Також, не покриваються запчастини, які потребують заміни через будь-який зовнішній вплив. Для більш детального ознайомлення із умовами Спеціальної програми «ДОДАТКОВА ПЕРСОНАЛЬНА ГАРАНТІЯ НА ЗАПЧАСТИНИ VOLVO» перейдіть за посиланням.


* ТОВ «ВІДІ Нордвей». Код ЄДРПОУ 40252544. Під гарантією мається на увазі право скористатись умовами спеціальної програми «Додаткова персональна гарантія на запчастини Вольво», що не є гарантійним строком (терміном) відповідно до законодавства.  Гарантія може бути припинена у разі зняття позиції із виробництва. Volvo Car регламентує підтримання всього асортименту запасних частин до 15 років із моменту припинення виробництва моделі автомобіля. Спеціальна програма діє з 01 червня 2020 року.

Виникли запитання? Ми Вам зателефонуємо.

Спочатку оберіть Дилерський Центр
або телефонуйте за номером 0 800 308 999 (безкоштовно по Україні)
X
Про компанію Акції % Новини Політика якості Вакансії VIDI Кар'єра Контакти

Підпишись на наш канал та слідкуй за
акціями, послугами та новинками