Опубліковано: 06.07.2022

Apple CarPlay вже доступний у моделях Volvo!

Banner_Volvo_770x545_4-(1).jpg

Шановні власники автомобілів Volvo!

Раді повідомити, що Apple CarPlay вже доступний у моделях Volvo з iCUP!

Починаючи з модельного року 2023 всі автомобілі Volvo отримують провідний Apple CarPlay. Опція Apple CarPlay стає також доступною для моделей автомобілів попередніх модельних років із iCup.

Apple CarPlay - це простіший та ефективніший спосіб використання вашого iPhone в автомобілі. Ця технологія дозволяє користуватись функціями iPhone, використовуючи сенсорний дисплей в автомобілі, клавіші на кермі або голосову функцію Siri.

Через стандартні додатки, які розпізнаються операційною системою Apple, ви можете писати повідомлення, слухати музику або користуватись навігацією. Для того, щоб використовувати інші додатки, такі як Spotify або Podcasts, їх необхідно завантажити на ваш iPhone.

Завдяки голосовій функції Siri, ви можете повністю зосередитись на дорозі. Для того, що ввімкнути навігацію, потрібно вибрати маршрут на дисплеї в автомобілі або сказати його Siri.

Запрошуємо вас дізнатися інформацію щодо налаштування опції Apple CarPlay у вашому авто в офіційному дилерському центрі Volvo "Volvo Car - Київ Аеропорт".

Детальніше за тел.: 044 591 70 70

Маєте запитання? Ми вам зателефонуємо.

Спочатку оберіть Дилерський Центр
або телефонуйте за номером 0 800 308 999 (безкоштовно по Україні)
X
Про компанію Акції % Новини Політика якості Вакансії VIDI Кар'єра Контакти

Підпишись на наш канал та слідкуй за
акціями, послугами та новинками