Опубліковано: 14.04.2020

Тойота Центр Київ ВІДІ Автострада – дилер зі статусом Business Center

770x545toy.jpg

Офіційний дилер Тойота Центр Київ ВІДІ Автострада отримав статус дилера Business Center за програмою Business Plus і тепер ми готові надати кращі умови вибору та сервісного обслуговування Toyota для корпоративних клієнтів.

Програма Business Plus вигідна як для нових покупців, так і для власників Toyota. Ми розуміємо персональні потреби кожного бізнесу та підберемо потрібний автомобіль для вас! Співпрацюючи з нами, ви отримуєте професійну підтримку з будь-яких питань, зокрема висококласне післяпродажне обслуговування.

 

Toyota Business Plus – переваги для Вашого бізнесу

 

Якщо ви працюєте на себе, є власником бізнесу або займаєтесь підбором автомобілів у компанії – ми допоможемо вам. Широкий вибір легкових моделей і комерційного транспорту дозволяє вибрати відповідне авто як власникам малих підприємств, так і менеджерам великого автопарку.

 

У межах Програми ви можете придбати автомобіль у кредит або оформити лізинг, а також застрахувати автопарк в СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ». Крім цього, ви стаєте учасником Програми Лояльності для корпоративних клієнтів та їх співробітників, отримуючи вигідні пропозиції та пріоритетний запис на сервісне обслуговування, а також індивідуальні умови придбання авто для співробітників вашої компанії.

 

Дилерський центр Тойота Центр Київ ВІДІ Автострада отримав нагороду "Кращий дилер по роботі з корпоративними клієнтами у 2019 р."

Детальніше про Toyota Business Plus читайте на нашому сайті

 

*** Щоб стати учасником і скористатися перевагами Програми Toyota Business Plus, заповніть заявку на сайті для зв'язку з менеджером або завітайте у дилерський центр Тойота Центр Київ ВІДІ Автострада за адресою: вул. Велика Кільцева, 56.

 

Вас може зацікавити
Автомобіль твоєї мрії – 2022

Опубліковано: 07.12.2021

Зворотний зв'язок безкоштовно по Україні
0 800 308 999