Опубліковано: 30.12.2019

проейс.png

У дилерському центрі Toyota Центр Одеса ВІДІ Пальміра незабаром очікуються продажі комерційного автомобіля Proace: пасажирського фургону Proace Verso та вантажного фургону Proace

Proace Verso буде доступний у двох довжинах кузова (4 959 мм та 5 309 мм). Залежно від обраної модифікації, у салоні автомобіля зможуть комфортно розміститися 7, 8 або 9 осіб; будуть доступні сидіння, які складаються та посуваються одним рухом; бокові дверцята, що відчиняються безконтактним способом; складані столики, що дарують зручність, від якої неможливо відмовитися. Передні сидіння з масажем та підігрівом перетворять поїздку на подорож преміум-класу, а такі допоміжні системи, як система контролю сліпих зон Blind Spot Monitor, проєкційний екран Head-up Display та система безключового доступу та запуску авто Smart Entry&Start зроблять керування авто невимушеним та простим.

Proace Verso буде оснащено антиблокувальною системою гальм, системою допомоги при екстреному гальмуванні, електронними системами розподілу гальмівних зусиль і стабілізації, антибуксувальною системою, системою допомоги при рушанні на підйомі й інформування про низький тиск у шинах, а також круїз-контролем з обмежувачем швидкості.

 

Toyota Proace

Потужний вантажний автомобіль для широкого спектра перевезень. Гарантує вам надійність та впевненість. Для українських замовників він буде доступний з двома варіантами довжини кузова (4 959 мм і 5 309 мм) та трьома місцями у кабіні.

Proace матиме багатофункціональну кабіну Smart Cargo з захисною суцільнометалевою перегородкою зі спеціальним отвором для завантаження довгомірних предметів та можливістю трансформації передніх пасажирських сидінь для ще більшої місткості, а завдяки заднім двостулковим та боковим зсувним дверцятам доступ до кузова буде легким та простим. Автомобіль комплектуватиметься сталевими 16-дюймовими колісними дисками з центральними ковпаками, системою інформування про низький тиск у шинах, протитуманними фарами, круїз-контролем з обмежувачем швидкості.

Toyota Proace - чудове рішення для всіх, хто стоїть перед вибором багатофункціонального фургона. Зручність у використанні й обслуговуванні, інноваційні технології, продумані можливості - і це ще не всі переваги автомобіля.

 

Слідкуйте за новинами про Proace та Proace Verso на нашому сайті.

Зворотній зв’язок безкоштовно по Україні
0 800 308 999