Збираємо 15 мільйонів гривень на 5 командних пунктів управління БпЛА .

Долучитися

Опубліковано: 13.05.2024

VIDI святкує 30-річчя своєї діяльності на українському авторинку

770x545_2452.jpg

Світ сповнений дивовижних історій, кожна з яких розпочинається з першого кроку, з мрії, з віри в успіх. 30 років тому Віталій Джуринський зробив саме цей крок, заснувавши VIDI – не просто бізнес, а справу життя, що об'єднала всю родину. За цей час з маленького сімейного підприємства VIDI перетворилося на потужну групу компаній, яка впевнено крокує до нових вершин.

За плечима – три десятиліття динамічного розвитку, випробувань і здобутків. VIDI стала справжньою сім’єю, де кожен співробітник робить свій вагомий внесок. Середній стаж роботи – 5+ років: 119 фахівців працюють 10-14 років, 67 з нами 15-19 років, а ще 10 осіб – понад 20 років. Це свідчить про стабільність, надійність та атмосферу довіри у колективі.

VIDI не лише будує успішний бізнес,  але й активно вносить свій вклад у перемогу України у війні, розв'язаній окупантом. Наші колеги на фронті боронять рідну землю, а компанія системно допомагає ЗСУ, адже переконана, що лише спільними зусиллями можна здобути мир та процвітання для України.

Щиро дякуємо всім, хто був і залишається частиною нашої команди: партнерам, клієнтам і співробітникам! Разом ми здобули багато, й попереду нас чекають нові вершини успіху!

Від усього серця бажаємо вам миру, щастя, здоров'я, добра і благополуччя! Нехай у ваших родинах завжди панують достаток, злагода і взаєморозуміння. Зичимо усім нам якнайшвидшої Перемоги та настання омріяного миру на нашій рідній землі.

 

Вас може зацікавити
Українізуйте свою Suzuki

Опубліковано: 03.10.2022

Виникли запитання? Ми Вам зателефонуємо.

Спочатку оберіть Дилерський Центр
або телефонуйте за номером 0 800 308 999 (безкоштовно по Україні)
X
Про компанію Акції % Новини Політика якості Вакансії VIDI Кар'єра Контакти

Підпишись на наш канал та слідкуй за
акціями, послугами та новинками