Україна єдина

Опубліковано: 20.10.2020

Обирайте, не виходячи з дому

види аРМАДА.jpg

Тепер є новий спосіб отримати бажане.

Купуйте автомобіль Nissan там, де Вам зручно і як Вам зручно, маючи при цьому під рукою всю необхідну інформацію.

 
Виберіть Ваш Nissan Виберіть варіант покупки Сідайте за кермо
Знайдіть свій ідеальний Nissan серед нашого модельного ряду. Створіть власну конфігурацію або дізнайтесь, які комплектації наразі можна придбати поряд з Вами.Доповніть його аксесуарами, які потрібен саме Вам або вивчіть, які комплектації доступні вже сьогодні.
Дізнайтесь, які фінансові програми Nissan можуть допомогти Вам придбати новий автомобіль. Вивчіть актуальні пропозиції та оцініть можливості гнучких фінансових рішень.
 
Знайшли те, що шукали?  Час реалізувати Ваші бажання.  Телефонуйте до нас в дилерський центр Ніссан ВИДИ Армада телефоном +38044 591 70 31, замовте тест-драйв або надішліть заявку на персональну пропозицію на обраний Вами Nissan.
АВТО В НАЯВНОСТІ ПОДРОБИЦІ ЗАПИС НА ТЕСТ-ДРАЙВ

 

 

 

Ознайомтесь з модельним рядом Nissan

Відкрийте для себе модельний ряд Nissan, щоб знайти автомобіль, який підходить саме Вам.

ДЕТАЛІ

 

 

 

 

 

 

 

Створіть свій NISSAN

Зберігайте різні конфігурації улюблених моделей на своєму пристрої, порівнюйте варіанти та ціни до Вашого остаточного рішення.

ОНЛАЙН ЧАТ ЗІ СПЕЦІАЛІСТАМИ NISSAN
 
Отримайте персональну пропозицію
 
У Вас виникли питання про модель автомобіля, умови кредитування, або щодо того, як зробити наступний крок? Поспілкуйтеся з нашими експертами вже зараз в чаті та ми допоможемо Вам у всьому розібратися.
Надсилайте всю необхідну інформацію до обраного дилерського центру та отримайте персональну пропозицію на обрану модель нового автомобіля Nissan.

 

Зворотний зв'язок безкоштовно по Україні
0 800 308 999