Збираємо 15 мільйонів гривень на 5 командних пунктів управління БпЛА .

Долучитися

Опубліковано: 18.05.2020

РОЗІГРАШ LEGO DEFENDER НА ЧЕСТЬ ПРИЇЗДУ DEFENDER

LR_DEF_20MY_LEGO_111019_007.jpg

Зустрічайте з 21 травня абсолютно новий Defender 2020 у дилерському центрі Jaguar Land Rover Київ Захід на Кільцевій. Тест-драйв та консультація за попереднім записом: 044 591 00 01.

На честь приїзду нового Defender оголошуємо розіграш LEGO DEFENDER на 2 573 деталей. Для участі у розіграші опублікуйте фото зі своїм автомобілем Jaguar або Land Rover у соціальних медіа, вкажіть у публікації хештег #ilovejlrkyivwest та відмітьте сторінку Jaguar Land Rover Київ Захід @jlrkyivwest. Результати очікуйте 1 червня 2020.

Наші сторінки в соціальних медіа:
Facebookhttps://www.facebook.com/jlrkyivwest/
Instagramhttps://www.instagram.com/jlrkyivwest/

Детальні умови розіграшу:

  1. Опублікувано фото на особистій сторінці у соціальних медіа зі своїм автомобілем Jaguar або Land Rover та вказано у публікації хештег #ilovejlrkyivwest та відмічено сторінку Jaguar Land Rover Київ Захід @jlrkyivwest.
  2. В розіграші можуть брати участь дієздатні фізичні особи, громадяни України, яким на момент проведення розіграшу виповнилося 18 років та які на період проведення розіграшу виконали всі необхідні умови участі.
  3. Розіграш не поширюється на юридичних осіб.
  4. Видача Призу здійснюватиметься за адресою дилерського центру Jaguar Land Rover Київ Захід після 1 червня 2020 року.
  5. Переможець розіграшу має отримати Приз протягом 30 календарних днів з моменту оголошення результатів.
  6. У випадку нез’явлення переможця розіграшу для отримання належного йому Призу протягом 30 календарних днів з моменту оголошення результатів, переможець розіграшу втрачає право вимагати Приз.
  7. Приз, який не був отриманий переможцем розіграшу в строк не підлягає повторному розіграшу і не надається нікому з Учасників.
  8. Оподаткування виграшу (призу) відбувається на підставі податкового законодавства України, чинного на дату видачі призу, а саме нарахування та перерахування ПДФО (ставка 18%) до державного бюджету здійснюється організатором Акції за його рахунок (за рахунок доходу), та нарахування й перерахування військового збору (ставка 1,5%) здійснюється організатором Акції за його рахунок.
  9. Вибір переможня буде проводитись за допомогою сервісу https://www.random.org/.

Вас може зацікавити
ЗУСТРІЧАЙТЕ DEFENDER OCTA

Опубліковано: 30.04.2024

Виникли запитання? Ми Вам зателефонуємо.

Спочатку оберіть Дилерський Центр
або телефонуйте за номером 0 800 308 999 (безкоштовно по Україні)
X
Про компанію Акції % Новини Політика якості Вакансії VIDI Кар'єра Контакти

Підпишись на наш канал та слідкуй за
акціями, послугами та новинками