Опубліковано: 26.10.2020

НОВА ТЕХНОЛОГІЯ ЗАГЛУШЕННЯ ШУМУ ВІД JAGUAR LAND ROVER ЗНИЗИТЬ ВТОМУ ВОДІЯ В ДОРОЗІ

jaguar-land-rover-kyiv-west-kiltseva-01.jpg

  • Технологія заглушення шуму усуває небажані звуки з салону
  • Зменшення впливу низькочастотного шуму знизить втому водія під час тривалих подорожей
  • Втома збільшує середній час реакції водія на 16 %*
  • Система активного заглушення дорожніх шумів вимірює рівень вібрації коліс та відтворює заглушення шумів через внутрішні динаміки автомобіля
  • Технологія запроваджена в оновлених Jaguar F-PACE та XF, Range Rover Velar

Компанія Jaguar Land Rover представила нову технологію заглушення шумів, яка видаляє з салону небажані звуки від шин та дорожнього покриття. Це підвищує комфорт пасажирів та знижує втому водія. Технологія, запроваджена на оновлених Jaguar F-PACE, Jaguar XF та Range Rover Velar, знизить пікові рівні небажаного шуму на 10 дБ та загальний рівень шуму на 3–4 дБ. Це еквівалентно зменшенню гучності акустичної системи всередині автомобіля на 4 «рівні». Значне зниження впливу низькочастотних шумів до 300 Гц запобігатиме посиленню втоми водія під час тривалих подорожей**.

Втома позначається на здатності водія впоратися із загрозами або неочікуваними ситуаціями. У втомлених автомобілістів середній час реакції на 16,72 % довший порівняно з тими, хто перебуває у стані повної готовності*. Зменшення кількості аварійних ситуацій та покращення самопочуття водія — це важлива складова місії Destination Zero. Компанія пояснює свою місію так: це прагнення убезпечити суспільство, а довкілля зробити чистішим через впровадження постійних інновацій.

Функціонування системи активного заглушення дорожніх шумів (Active Road Noise Cancellation) забезпечується технологією активної акустики (Active Acoustics) від Silentium. Система використовує датчики на кожному колесі для відстежування рівня вібрацій від дорожнього покриття. Паралельно розраховує протилежну фазу звукової хвилі, необхідну для усунення шуму, чутного пасажирам. Завдяки моніторингу в режимі реального часу, неочікувані шуми від вибоїн або грубих поверхонь ізолюються.

Звук заглушення відтворюється через акустичну систему Meridian, тоді як автомобіль відстежує завантаженість салону для оптимізації робочих характеристик системи активного заглушення дорожніх шумів. Технологія розроблена для поєднання вдосконалення, маси автомобіля та динаміки руху задля повноцінного відчуття комфорту і розкоші.

Система активного заглушення дорожніх шумів поєднується з системою заглушення шуму двигуна в оновлених Jaguar F-PACE та Range Rover Velar з плагін-гібридним (PHEV) силовим агрегатом P400e. Інноваційна система вдосконалює PHEV-варіант для зменшення об’єму викидів CO2 та покращення ефективності без шкоди для самопочуття водія.

За словами Яна Саффілда, спеціаліста з технологій вдосконалення Jaguar Land Rover, нова технологія допомагає усунути шуми з салону авто та створити у ньому відчуття захищеності. Це враження більшої рівноваги та покращення самопочуття пасажирів. Також — зниження когнітивного навантаження, а отже й часу реакції водія.

Доктор Стів Айлі, головний лікар Jaguar Land Rover, додав: «Технологія активного заглушення дорожніх шумів потенційно покращить і дорожню безпеку, і якість життя власників авто. У пост-коронавірусному світі, де з’являється «нова норма», ми передбачаємо: очікування щодо особистого транспорту також зміняться. Особливу увагу звертатимуть на безпечне пересування, де особистий простір, самопочуття та гігієна тепер створюють особливе відчуття розкоші».

За останні роки мобільне пересування для все більшої кількості людей стає пріоритетом, і нові технології призначені для кращого самопочуття під час подорожей. Наприклад, корисними стали система моніторингу стану водія Driver Condition Monitor та технологія іонізації повітря в салоні з фільтрацією часточок розміром PM 2.5. Компанія Jaguar Land Rover готова зустріти світ мобільного пересування: із сучасними автомобілями та інноваційними технологіями.

*Національний центр біотехнологічної інформації: дослідження взаємозв’язку між реакційною здатністю та розумовим станом для оцінювання втоми в режимі онлайн під час керування автомобілем **Національний центр біотехнологічної інформації: вплив шуму дорожнього руху на час реакції
Про Silentium Silentium Ltd. є високотехнологічною компанією, що спеціалізується на розробці інноваційних продуктів та рішень із активної акустики із глобальною базою дослідження, розробки та продажів. Запатентовані технології та алгоритми активної акустики компанії Silentium здійснюють контроль особистих звукових просторів та усувають небажані звуки будь-де — від автомобілів до комерційних товарів. Місією компанії є зменшення небажаних впливів звуків на здоров’я, безпеку та особистий простір. Станом на сьогодні, рішення та продукти компанії запроваджені у низці ринкових варіантів застосування у всьому світі, а клієнти отримують повний супровід та підтримку, від планування до етапів виробництва.
Про Jaguar Land Rover Jaguar Land Rover – найбільший виробник автомобілів у Великобританії, в основі якого є два автомобільні бренди: Land Rover, світовий виробник повнопривідних преміум автомобілів, і Jaguar – один з найвідоміших у світі брендів спортивних автомобілів і авто преміум класу. У 2019-2020 фінансовому році продажі компанії склали 508 659 автомобілів у 127 країнах. Компанія продовжує розробляти новітні дизельні та бензинові двигуни, водночас пропонуючи електрифіковані транспортні засоби як частину модельного ряду із повністю електричними, плагін-гібридними та м’якими гібридними автомобілями. Всі нові моделі автомобілів Jaguar та Land Rover запропоновані з опціями електрифікації, що розширює можливості вибору для клієнтів.

Вас може зацікавити
КОМІСІЙНИЙ ПРОДАЖ JAGUAR LAND ROVER

Опубліковано: 15.08.2023

ОНОВЛЕНИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Опубліковано: 21.06.2023

Залишились питання? Ми вам зателефонуємо.

Спочатку оберіть Дилерський Центр
або телефонуйте за номером 0 800 308 999 (безкоштовно по Україні)
X
Про компанію Акції % Новини Політика якості Вакансії VIDI Кар'єра Контакти

Підпишись на наш канал та слідкуй за
акціями, послугами та новинками