Опубліковано: 16.03.2020

GRAFІK-ROBOTI-COVID-19-jaguar-land-rover-kyiv-west.jpg

ГРАФІК РОБОТИ У ЗВ'ЯЗКУ З COVID-19

Шановні клієнти!

Звертаємо Вашу увагу, що у зв'язку із запровадженням карантину та інших обмежувальних заходів на території України, з метою недопущення масового поширення коронавірусу COVID-19, та на виконання Постанов Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 року та №215 від 16.03.2020 року, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», дилерський центр «Ягуар Ленд Ровер Київ Захід» працює за розкладом з 9:00 до 18:00 (у неділю з 10:00 до 18:00) з обмеженим доступом до приміщень автосалону. Проведення тест-драйвів на період карантину не можливе.

У вас є можливість здійснювати замовлення/отримання товарів та послуг із застосуванням адресної доставки. Детальну інформацію щодо адресної доставки замовлень можна отримати за телефоном: 044 591 00 01 або ж пишіть на нашу офіційну сторінку у Facebook. Також Ви можете обрати автомобіль мрії або ж зареєструватися на сервіс онлайн на наших сайтах:

ОБРАТИ АВТО ОНЛАЙН

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА СЕРВІС

Ми розуміємо Вашу стурбованість щодо поширення коронавірусу COVID-19 в Україні. Саме тому наголошуємо, що турбота про Вашу безпеку та здоров'я є головним пріоритетом.

У зв'язку з цим, ми вжили додаткових зусиль щодо захисту клієнтів, зокрема впровадили регулярну дезінфекцію дилерських центрів, облаштували місця загального користування санітайзерами із дезінфікуючими засобами для рук, здійснили інструктаж персоналу та інші профілактичні заходи.

Ми вдячні Вам за довіру та запевняємо про те, що, отримуючи від нас послуги преміальної якості, Ваша безпека та здоров’я назавжди залишаться для нас найголовнішим пріоритетом!

Бережіть себе та будьте здорові!
Команда Jaguar Land Rover Київ Захід.