Опубліковано: 08.01.2021

ГРАФІК РОБОТИ JAGUAR LAND ROVER КИЇВ ЗАХІД з 8 до 24 січня 2021 року включно

lokdaun_thumb_32202_default_prew.jpeg

Шановні клієнти!

Звертаємо Вашу увагу, що на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236, дилерський центр Jaguar Land Rover Київ Захід у період з 8 січня 2021 р. до 24 січня 2021 р. включно працює наступним чином:

ВІДДІЛ ПРОДАЖУ

Працює у закритому режимі за розкладом та без відвідування клієнтів, але з можливістю здійснення замовлень/отримання товарів та послуг із застосуванням адресної доставки. Детальну інформацію щодо адресної доставки замовлень можна отримати за телефоном: 044 591 00 00.

ОБРАТИ АВТОМОБІЛЬ ОНЛАЙН

ВІДДІЛ СЕРВІСУ, КАСА БАНКУ та СТРАХОВА КОМПАНІЯ 

Працюють у штатному режимі за розкладом з можливістю відвідування клієнтами за умови дотримання встановлених протиепідемічних заходів.

ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІС ОНЛАЙН

Турбота про Вашу безпеку та здоров'я є головним пріоритетом для нашої команди. У зв'язку з цим, на постійній основі проводиться регулярна дезінфекція дилерського центру, облаштовані місця загального користування санітайзерами із дезінфікуючими засобами для рук, здійснюється інструктаж персоналу та інші профілактичні заходи. 

Ми вдячні Вам за довіру та запевняємо про те, що, отримуючи від нас послуги преміальної якості, Ваша безпека та здоров’я назавжди залишаться для нас найголовнішим пріоритетом! Бережіть себе та будьте здорові!

Команда Jaguar Land Rover Київ Захід.

Вас може зацікавити
П’ЯТЬ РОКІВ ГАРАНТІЇ НА JAGUAR

Опубліковано: 01.07.2022

Залишились питання? Ми вам зателефонуємо.

Спочатку оберіть Дилерський Центр
або телефонуйте за номером 0 800 308 999 (безкоштовно по Україні)
X
Про компанію Акції % Новини Політика якості Вакансії VIDI Кар'єра Контакти

Підпишись на наш канал та слідкуй за
акціями, послугами та новинками