Збираємо 15 мільйонів гривень на 5 командних пунктів управління БпЛА .

Долучитися

Опубліковано: 27.05.2021

JAGUAR LAND ROVER ТА GOOGLE ВИМІРЮЮТЬ ЯКІСТЬ ПОВІТРЯ У ДУБЛІНІ

770_Jaguar I-PACE x Google Street 2.jpg

  • Jaguar I-PACE став першим повністю електричним автомобілем Google
  • Інженери компанії Jaguar Land Rover інтегрували технологію огляду вулиць Google Street View та технологію оцінки якості повітря у I-PACE
  • Проект «Air View Dublin» (Огляд повітря Дубліна) стартував у цьому місяці; за допомогою         I-PACE, проект збиратиме дані на дорогах громадського користування упродовж 12 місяців

Компанія Jaguar Land Rover розпочала партнерство з компанією Google з метою інтеграції повністю електричного Jaguar I-PACE із датчиками вимірювання якості повітря та технологією побудови мап Street View.

I-PACE став першим повністю електричним автомобілем Google і буде використовуватися для вимірювання якості повітря у Дубліні. За його допомогою, дослідники визначатимуть вміст діоксиду азоту (NO2) та діоксиду вуглецю (CO2), а також ультрадисперсних твердих часточок (PM2.5). Електромобіль також допомагатиме оновлювати Google Maps.

Jaguar I-PACEбуло обладнано спеціальними датчиками якості повітря, розробленими компанією Aclima. Проект запущено в Дубліні для збору даних упродовж наступних 12 місяців. Партнери компанії Google із наукових досліджень проаналізують дані та створять карти рівня забрудненості повітря за вулицями.

Компанія Jaguar Land Rover інтегрувала в I-PACE технологію Google Street View. Разом з тим у електромобіль встановили нові стійки даху для камери Street View, нове скла заднього вікна, яке дозволяє прокладання електричних дротів. У салоні переобладнали внутрішній блок перемикачів, додавши до нього кнопки керування технологією Google Street View. Зосередившись на якості повітря, I-PACE пропонує іонізацію повітря в салоні та фільтрацію від ультрадисперсних часточок розміром до 2,5 мікрона (PM2.5) для покращення комфорту і самопочуття пасажирів.

Партнерство із Google стало ще одним свідченням, що компанія Jaguar Land Rover слідує своїй новій визначеній стратегії на майбутнє. Нова візія компанії включає  переосмислення сучасної розкоші з огляду на екологічність, унікальний клієнтський досвід та позитивний вплив на суспільство, — з неухильним курсом на перетворення на бізнес із нульовими викидами до 2039 року. Для реалізації цієї візії компанія Jaguar Land Rover співпрацюватиме з лідерами галузі з метою сприяння сталому розвитку та зменшення об’єму викидів. Партнерства даватимуть можливість обмінюватись найкращими практиками розробки технологій нового покоління, даних та програмного забезпечення.

Олена Аллен (Elena Allen), проджект-менеджер із розвитку бізнесу в компанії Jaguar Land Rover, зазначила: «Інтеграція технології Google Street View із повністю електричним Jaguar I-PACE є ідеальним рішенням для вимірювання якості повітря. Ми з великим задоволенням підтримуємо цей проект, оскільки він збігається із нашим власним курсом перетворення на переважно електричний бізнес та досягнення нульового об’єму викидів вуглецю до 2039 року». Окрім того, Аллен відмітила, що партнерства, на кшталт цього, є одним із способів, у який компанія Jaguar Land Rover може досягти своїх цілей у царині сталого розвитку та позитивно впливати на суспільство.

Компанія Google уклала партнерство з муніципалітетом Дубліна у рамах своєї програми дослідження якості повітря Environmental Insights Explorer. Її метою стало створення мапи гіперлокальних аналітичних даних щодо якості повітря у містах, аби вжити заходів з покращення їхнього клімату та здоров’я. Вони сподіваються, що ці дані послугують науковцям, дослідникам та політикам під час вивчення якості повітря. Також вони розраховують, що доступ до цихих даних заохотить людей до внесення невеликих усвідомлених щоденних змін для покращення цієї якості.

Падді Флінн, віце-президент підрозділу Geo Data Operations у Google, висловив занепокоєність стосовно якості повітря, особливо у містах. Проект має заповнити прогалину у локалізованих даних та спостереженнях, доступних як особам, відповідальним за прийняття рішень, так і громадянам. 

***
Переосмислення майбутнього сучасної розкоші  

Jaguar Land Rover переосмислює майбутнє сучасної розкоші за її визначенням у своїх брендах. Головним пунктом стратегії Reimagine є електрифікація Land Rover та Jaguar із двома чіткими, впізнаваними індивідуальностями. Кожна серійна модель Jaguar і Land Rover буде доступна у повністю електричній версії до 2030 року. Це — початок трансформації компанії у суто безвуглецевий бізнес у всьому ланцюзі постачань, серед продуктів та виробничих операцій до 2039 року. Як дочірня компанія Tata Motors із 2008 року, Jaguar Land Rover має повний доступ до світових гравців у сфері технологій та сталого розвитку в межах Tata Group.

Вас може зацікавити
ОРЕНДА JAGUAR

Опубліковано: 12.01.2024

Виникли запитання? Ми Вам зателефонуємо.

Спочатку оберіть Дилерський Центр
або телефонуйте за номером 0 800 308 999 (безкоштовно по Україні)
X
Про компанію Акції % Новини Політика якості Вакансії VIDI Кар'єра Контакти

Підпишись на наш канал та слідкуй за
акціями, послугами та новинками