Збираємо 15 мільйонів гривень на 5 командних пунктів управління БпЛА .

Долучитися

Опубліковано: 14.02.2022

ТЕХНОЛОГІЇ JAGUAR У ПЕРЕГОНАХ ПРОТИ ЗМІНИ КЛІМАТУ

770_J_TCS_Racing_Envision_Customer_Announcement_080222-min.jpg

ТЕХНОЛОГІЇ JAGUAR У ПЕРЕГОНАХ ПРОТИ ЗМІНИ КЛІМАТУ 

•    Дві найуспішніші команди Formula E об’єднають зусилля для створення повністю електричної гоночної серії автомобілів Gen3

•    Jaguar надасть команді Envision Racing нову технологію силової установки для більш легкого і потужного спорткару Gen3 Formula E

•    Технологія двигуна Jaguar Gen3 — це нові стандарти продуктивності та екологічне майбутнє у спорті 

Jaguar та британська гоночна команда Envision Racing 8 лютого у Великій Британії оголосили про співпрацю. Партнерство зосередиться на постачанні технології силової установки і розпочнеться із початком сезону Чемпіонату світу ABB FIA Formula E 2022/23.

Jaguar постачатиме технологію двигуна колегам із британської команди Envision Racing — для встановлення у новому гоночному автомобілі Gen3, що дебютує у Formula E 2022/23. Очікується, що в автоспорті цей повністю електричний гоночний автомобіль 3-го покоління стане еталоном продуктивності та екологічності. Jaguar має і власну заводську команду Jaguar TCS Racing, що бере участь у перегонах. Із початку наступного сезону 4 гоночні автомобілі Formula E з двигунами Jaguar будуть боротися за перемогу. 

Співпраця Jaguar та Envision Racing демонструє черговий крок до екологічного майбутнього: автоспорт стає все популярнішим, а вплив технологій Jaguar прокладає шлях до чистої мобільності — від спортивних перегонів до щоденних подорожей. 

Jaguar планує стати повністю електричним преміальним брендом вже у 2025 році в межах стратегії Reimagine (від англ. -  «Переосмислення»). У співпраці з компанією з технологій та інжинірингу Williams Advanced Engineering, Jaguar надасть Envision Racing свій новий високовольтний електродвигун, інвертор, трансмісію, систему охолодження, корпус і підвіску. У Envision Racing вважають Jaguar ідеальним партнером, адже компанія прагне прискорити перехід до автомобілів із нульовим рівнем викидів СО2 та відкрита до інновацій. 

Джеймс Барклай, директор Jaguar Land Rover Motorsport, зазначив, що Envision Racing є однією з найбільш конкурентоспроможних команд у Formula E, і компанія бачить великий потенціал у співпраці. 

«Jaguar був одним із наших найбільших конкурентів у Formula E після його приєднання до Чемпіонату в 2016 році. Прогресивні технології двигунів і загальна прихильність команди до програми Formula E зробили Jaguar найбільш привабливим для нас варіантом, — зазначив Сільвен Філіппі, директор Envision Racing. —  Formula E серед тих видів спорту, які демонструють найшвидші темпи розвитку, надихає і хвилює нове покоління шанувальників автоспорту у всьому світі. Можливо, це найколективніший світовий вид спорту, адже ми усвідомлюємо роль, яку можемо відіграти у розв’язанні однієї з найбільших проблем нашого часу — перегонах проти змін клімату».

Jaguar та Envision Racing зосереджені на створенні екологічного майбутнього. Вони розробили нові стратегії, що базуються на проблемах змін клімату. Envision Racing COP26 встановлює новий стандарт у спорті: прокладає шлях до сталого розвитку в спортивній індустрії завдяки участі у глобальному кліматичному саміті та порушує проблему зміни клімату, демонструючи величезний вплив Formula E та автоспорту на перехід до екологічно чистої мобільності.

ПРО КОМАНДУ JAGUAR TCS RACING 

Jaguar повернувся у перегони у жовтні 2016 року, ставши першим виробником автомобілів преміум-класу, який долучився до серії «повністю електричних» вуличних перегонів Чемпіонату світу ABB ФІА Formula E. 
Formula E — це випробувальний майданчик для Jaguar, який із 2025 року прагне стати повністю електричним преміальним брендом. Jaguar TCS Racing надаватиме нові екологічно чисті технології та встановлюватиме нові стандарти якості на підтримку стратегії Reimagine. 

Мета Jaguar TCS Racing — «переосмислити перегони». Команда буде обмінюватися знаннями з Jaguar Land Rover. Ця співпраця принесе користь майбутньому розвитку електромобілів. Це дає змогу зосередити увагу на розробці ефективних та легких двигунів для електромобілів із покращеними експлуатаційними характеристиками та збільшеним запасом ходу.

Перегони заради інновацій

Formula E — ключовий пріоритет для компанії Jaguar Land Rover, що реалізує стратегію Reimagine. Як єдиний повністю електричний чемпіонат світу, Formula E дозволяє тестувати та розробляти нові технології для електромобілів. 

Про Envision Racing

Британська гоночна команда  Envision Racing Formula E є однією із засновників і найбільш успішних команд Чемпіонату світу ABB ФІА Formula E — інноваційної серії вуличних перегонів на електромобілях. 

Принцип команди — сталий розвиток та існування заради однієї простої мети: використовувати свою платформу, щоб надихати на боротьбу зі зміною клімату та перехід до е-мобільності і відновлюваних джерел енергії. Envision Racing  робить це в межах своєї довгострокової програми «Перегони проти зміни клімату» і пишається тим, що є «найзеленішою командою на найзеленішій стартовій площадці». Це перша і єдина сертифікована команда з нейтральним рівнем викидів вуглецю (PAS 2060), одна з небагатьох, що отримала акредитацію ФІА «3 зірки» у сфері сталого розвитку, і перша, що підписала Рамкову програму дій щодо боротьби зі зміною клімату РКЗК ООН.

Про Jaguar 

Jaguar випускає прекрасні, розкішні автомобілі з 1935 року, керуючись своєю пристрастю, аби зробити життя своїх клієнтів ще більш екстраординарним. Сьогоднішній всесвітньо визнаний модельний ряд Jaguar складається із седанів XE та XF, а також спорткару F-TYPE, представницького кросовера F-PACE, компактного представницького кросовера E-PACE та повністю електричного представницького кросовера I-PACE. Починаючи з 2025 року Jaguar стане повністю електричним, сучасним люксовим брендом із надзвичайно привабливим новим модельним рядом із емоційно захоплюючим дизайном та новаторськими технологіями нового покоління. Подорож до електрифікації вже триває завдяки лінійці автомобілів із технологією м’якого гібрида та плагін-гібрида, а також доступних сьогодні повністю електричних моделей.

Офіційний дилер Jaguar Land Rover Київ Захід

+380 44 591 00 00 | Кільцева дорога, 1-А (Одеська площа)

НАЯВНІ АВТОМОБІЛІ

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ЗАПИС НА ТЕСТ-ДРАЙВ

Виникли запитання? Ми Вам зателефонуємо.

Спочатку оберіть Дилерський Центр
або телефонуйте за номером 0 800 308 999 (безкоштовно по Україні)
X
Про компанію Акції % Новини Політика якості Вакансії VIDI Кар'єра Контакти

Підпишись на наш канал та слідкуй за
акціями, послугами та новинками