Опубліковано: 24.09.2023

СЬОГОДНІ ВИПОВНЮЄТЬСЯ 16 РОКІВ З ДНЯ СТВОРЕННЯ ТДВ "СК "ВІДІ-СТРАХУВАННЯ"

9 copy 18_245.jpg

Страхова компанія "ВІДІ-Страхування" є потужною фінансовою установою, котра входить до складу групи компаній VIDI, лідера автомобільного ринку в Україні. За 16 років своєї діяльності компанія сформувалась як сильна, стабільна, надійна, інноваційна та клієнтоорієнтована компанія.

На сьогодні СК "ВІДІ-Страхування" – це один з лідерів страхування КАСКО в Україні: тисячі задоволених клієнтів, більше 10 млн  грн щомісячних виплат страхових відшкодувань.

З огляду на обставини останніх років, зокрема повномасштабну війну, ми врахували всі потреби наших клієнтів та збільшили покриття договору КАСКО, зокрема в частині військових ризиків та території дії договору, максимально лояльно підходимо до врегулювання кожного страхового випадку, враховуючи обставини події.

Через велику кількість клієнтів, котрі вимушені були виїхати за кордон, ми забезпечили зручний online сервіс для укладання договорів КАСКО та врегулювання страхових подій за межами України.

Ми ставимо собі за ціль безперервно збільшувати обсяги своєї діяльності, при цьому, дотримуватись концепції якісного задоволення потреб наших дорогих клієнтів. Безкомпромісно дотримуватись законодавства України та умов договорів страхування.

Сьогодні ми хочемо подякувати нашим клієнтам за довіру та довгі роки співпраці, побажати всім нам миру, перемоги та стрімкого розвитку!

 

З Днем народження, СК "ВІДІ-Страхування"!

Маєте запитання? Ми вам зателефонуємо.

Спочатку оберіть Дилерський Центр
або телефонуйте за номером 0 800 308 999 (безкоштовно по Україні)
X
Про компанію Акції % Новини Політика якості Вакансії VIDI Кар'єра Контакти

Підпишись на наш канал та слідкуй за
акціями, послугами та новинками