Опубліковано: 22.03.2021

ГРАФІК РОБОТИ ДИЛЕРСЬКОГО ЦЕНТРУ ІНФІНІТІ ВІДІ ЛІБЕРТІ В ПЕРІОД З 22.03.2021 - 09.04.2021

Ліберті_уа.jpg

Шановні клієнти, звертаємо Вашу увагу, що на виконання Протоколу №20 від 18.03.21 постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, дилерський центр Інфініті ВІДІ Ліберті у період з 22 березня 2021 р. до 09 квітня 2021 р. включно працює наступним чином:

ВІДДІЛ ПРОДАЖУ

Працює у закритому режимі за розкладом та без відвідування клієнтів, але з можливістю здійснення замовлень/отримання товарів та послуг із застосуванням адресного доставлення.

Детальну інформацію щодо адресного доставлення замовлень можна отримати за телефоном: +380445917038.

Ви можете обрати авто на нашому сайті з наявних або у поставці та отримати персональну консультацію у наших спеціалістів.

Для Вашого комфорту пропонуємо онлайн реєстрацію на дистанційний тест-драйв.

ЗАПИС НА ТЕСТ-ДРАЙВ

На нашому сайті ви можете ознайомиться з доступними кредитними програмами.

Дізнайтеся про програму

TRADE-IN

 

ВІДДІЛ СЕРВІСУ, КАСА БАНКУ та СТРАХОВА КОМПАНІЯ

Працюють у штатному режимі за розкладом з можливістю відвідування клієнтами за умови дотримання встановлених протиепідемічних заходів.

Турбота про Вашу безпеку та здоров'я є пріоритет для нашої команди. У зв'язку з цим, на постійній основі проводиться регулярна дезінфекція дилерського центру, облаштовані місця загального користування санітайзерами із дезінфекційними засобами для рук, здійснюється інструктаж персоналу та інші профілактичні заходи.

Бережіть себе та будьте здорові!

Завжди Вам раді в Інфініті ВІДІ Ліберті!

Зворотний зв'язок безкоштовно по Україні
0 800 308 999