Збираємо 15 мільйонів гривень на 5 командних пунктів управління БпЛА .

Долучитися

Опубліковано: 24.05.2023

Бізнес та мистецтво допомагають прикордонникам

vidi-1.jpg

Відбулась чергова спільна благодійна акція групи VIDI та громадської організації «Спілка підприємців теле та кіноіндустрії» з передачі Центральному клінічному госпіталю Державної прикордонної служби України автомобіля швидкої медичної допомоги. 

Презентуючи автомобіль військовим, відомий шоумен, телеведучий, продюсер та волонтер Юрій Горбунов побажав, щоб «машина добре послужила медикам, допомагаючи їм рятувати життя українських воїнів».

Член наглядової ради VIDI Олександр Джуринський підкреслив, що «саме прикордонники прийняли на себе перший удар, саме вони дали першу відсіч ворогові, саме вони понесли перші втрати» та побажав «усім нашим захисникам та захисницям повернутися додому живими та неушкодженими».

Отримуючи ключі від «швидкої», начальник госпіталю полковник медичної служби Володимир Лопайчук зазначив, що автомобіль точно не простоюватиме, а буде використовуватись за призначенням. «Уся країна об‘єдналася у допомозі українському війську: кожен допомагає чим може, допомога надходить звідусіль, і це дуже важливо та приємно».

Військові запевнили, що Україна неодмінно переможе, адже українська нація здатна на згуртування, самоорганізацію та самопожертву. 

ДОВІДКОВО. Група VIDI є бізнесом родини Джуринських. Її кінцевими бенефіціарами є громадяни України, брати Віталій та Олег Джуринські. VIDI представляє у якості офіційних дилерів 18 всесвітньо відомих автомобільних та 2 мотоциклетних бренди та є лідером автомобільного ринку України.

З перших днів війни VIDI долучилась до активної допомоги Силам оборони України. За підсумками 2022 року різним підрозділам було передано 266 автомобілів, до бюджетів усіх рівнів було сплачено 413,3 млн. грн.. податків та зборів, за січень-квітень 2023 року – 161,5 млн. грн.

Громадська організація «Спілка підприємців теле та кіноіндустрії» з перших днів війни об‘єднала відомих акторів, шоуменів, продюсерів, які розпочали активну волонтерську діяльність. Спілка організовує допомогу українцям та українській армії, залучаючи фінансову підтримку та допомагаючи в тих секторах, що найбільше цього потребують.

Виникли запитання? Ми Вам зателефонуємо.

Спочатку оберіть Дилерський Центр
або телефонуйте за номером 0 800 308 999 (безкоштовно по Україні)
X
Про компанію Акції % Новини Політика якості Вакансії VIDI Кар'єра Контакти

Підпишись на наш канал та слідкуй за
акціями, послугами та новинками