з 19.11.2020 до 31.12.2021

Унікальна пропозиція сервісного обслуговування від Toyota

770x545.png27.png

Пропонуємо унікальну програму технічного обслуговування

Офіційний дилер Toyota в Україні - Тойота Центр Київ ВІДІ Автострада піклується про своїх клієнтів. Ми намагаємося оберігати своїх партнерів від ризиків, тому, в рамках Стратегії турботи про клієнтів, пропонуємо унікальну програму технічного обслуговування.

 

Кожен клієнт компанії Тойота Центр Київ ВІДІ Автострада, який придбає пакет на 3 або 5 комплексних ТО (технічних обслуговувань), отримає такі переваги:

 

  • фіксовану незмінну вартість робіт та запчастин офіційного сервісу Toyota;
  • захист від можливих коливань цін, а також зміни курсу валют, інфляції тощо;
  • традиційний висококласний сервіс Тойота ВІДІ Автострада - нагадування про планове ТО, лаунж-зона в залі очікування або послуги трансферу при необхідності.

 

Для того, щоб скористатися всіма перевагами Стратегії турботи про клієнтів, просимо ознайомитися і дотримуватися політики прозорості партнерських стосунків:

 

  • Ви розумієте, що купуєте повний пакет ТО за умови, що Ви є власником автомобіля Toyota
  • Ви отримуєте послуги за фіксованою ціною та за умови 100% оплати рахунків, виставлених офіційним сервісом Toyota.
  • Послуги надаються тільки щодо тих автомобілів Toyota, які зазначені в сертифікаті.
  • У разі невикористання коштів для ТО автомобіля або в разі його відчуження ми повернемо сплачену суму або використаємо її, за бажанням платника, на оплату інших товарів чи послуг дилерського центру Тойота Центр Київ ВІДІ Автострада.

 

Детальніше ознайомитися з умовами акції можна за телефоном +38 (044) 591-50-04 або безпосередньо в автосалоні Тойота Центр Київ ВІДІ Автострада за адресою вул. Велика Кільцева, 56, с. Софіївська Борщагівка, м. Київ.

Зворотний зв'язок безкоштовно по Україні
0 800 308 999