з 15.09.2021 до 15.10.2021

thumb_159022_default_big.jpeg

Вигідні умови по заміні масла Eurorepar для автомобілів PEUGEOT

Власники автомобілів PEUGEOT у віці 3 + років можуть скористатися новим сервісним пропозицією - заміна масла за програмою «все включено»: масло, фільтр, робота. Фіксована ціна, яка залежить тільки від робочого об'єму двигуна і типу використовуваного моторного масла.

  • Власники автомобілів PEUGEOT у віці 3 + років можуть скористатися новим сервісним пропозицією - заміна масла за програмою «все включено»: масло, фільтр, робота.
  • Фіксована ціна, яка залежить тільки від робочого об'єму двигуна і типу використовуваного моторного масла.
  • Пропозиція діє в період з 15 вересня до 15 жовтня.

Заміна моторного масла - це основний етап, з якого починається поняття «надійність автомобіля». Адже для того, щоб двигун справно працював довгі роки, необхідно використовувати правильну моторну оливу: певного класу і відповідає ряду технічних специфікацій. Крім того, потрібно і якісний масляний фільтр, який дозволить підтримувати мастило чистим під час експлуатації. Однак нерідко власники автомобілів відмовляються від авторизованого сервісу після закінчення гарантії. І в такому випадку всередині двигуна може виявитися неякісна і невідповідна олива, яка може критичним чином вплинути на надійність мотора.

Але для власників автомобілів PEUGEOT тепер є ідеальне рішення - заміна моторної оливи за програмою «все включено» з використанням продуктів Eurorepar на авторизованому сервісі Брендів. Дана пропозиція діє з 15 вересня до 15 жовтня і доступно для власників всіх автомобілів PEUGEOT у віці 3 + років. При цьому єдиний фіксований платіж вже включає в себе все необхідне: моторна олива, масляний фільтр, оплата робіт по заміні масла.

Ціна операції по заміні масла фіксована для всіх автомобілів PEUGEOT і залежить тільки від обсягу двигуна:

Для двигунів робочим об'ємом 1-1,8 літра

При використанні масла з класом в'язкості 5W-40 – 1 200 грн.

При використанні масла з класом в'язкості 5W-30 – 1 400 грн.

При використанні масла з класом в'язкості 0W-30 – 1 500 грн.

Для двигунів робочим об'ємом 1,9-3,0 літра

При використанні масла з класом в'язкості 5W-40 – 1 400 грн.

При використанні масла з класом в'язкості 5W-30 – 1 600 грн.

При використанні масла з класом в'язкості 0W-30 – 1 700 грн.

При операції по заміні оливи використовуються продукти Бренда Eurorepar, які розроблені спільно з представниками Stellantis і також відповідають всім фірмовим допускам. Наприклад, моторна олива Eurorepar має необхідний рівень в'язкості, мають відмінні захисні властивості, а також містять пакет необхідних присадок: антифрикційні, миючу, протидимний, тд. У свою чергу, масляні фільтри Eurorepar виділяються ідеальним збігом посадкового розміру, якісними ущільнювачами і фільтрувальними елементами, а також широким асортиментом - знайдуться деталі на всі популярні моделі PEUGEOT! Нарешті, окремим перевагою є виконання операції із заміни оливи на авторизованому сервісі PEUGEOT: досвідченими фахівцями, за допомогою фірмового інструменту, на якісному сервісному обладнанні.

 

ЗАПИШІТЬСЯ НА СЕРВІС ONLINE

Вас може зацікавити
Надійний вибір з VIDI SELECT

з 22.09.2021 до 31.12.2021

Peugeot 508 в наявності!

з 28.08.2021 до 30.09.2021

Зворотний зв’язок безкоштовно по Україні
0 800 308 999