з 01.11.2023 до 31.12.2023

ПІДГОТУЙТЕ ВАШ АВТОМОБІЛЬ ДО ЗИМИ

ВІДІ Армада_тітул.jpg

Вигода на запасні частини та аксесуари до 50% в дилерському центрі Ніссан ВІДІ Армада

ДІАГНОСТИКА ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ АВТО ЗА 439 грн* 


ВИГОДА НА АКСЕСУАРИ ДО 25%**


ВИГОДА НА ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ ДО 50%**


ВИГОДА НА МОТОРНІ ОЛИВИ ДО 15%***


ВИГОДА НА ПРЕМІУМ ФІЛЬТРИ ДО 25%**

ЗАБЕЗПЕЧТЕ ЧИСТОТУ ПОВІТРЯ В САЛОНІ ВАШОГО NISSAN ЗА ДОПОМОГОЮ НОВОГО ВИСОКОЯКІСНОГО САЛОННОГО ФІЛЬТРА

 


ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛІФЕНОЛУ

Протиалергенний поліфенол, який компанія Nissan використовує у комбінованому салонному фільтрі, дає змогу нейтралізувати алергени, усунути неприємні запахи, а також запобігти потраплянню газів і часточок пилу в салон автомобіля.

ПРИРОДНИЙ ЗАХИСТ ВІД АЛЕРГІЇ

Поліфеноли – це природні молекули рослинного походження, які містяться в коренях рослин і фруктах та мають високоефективну протиалергійну, антиоксидантну, антиканцерогенну та протизапальну дії. Поліфенол, який протягом століть приносив користь здоров’ю людей, відтепер використовує компанія Nissan для очищення повітря, що подається в салон автомобіля.

 

Акція діє з 01.11.2023 до 31.12.2023 на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій, зони проведення операції ООС та заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської федерації, а також деяких регіонів, які потенційно знаходяться під обстрілами збройних сил Російської федерації або де проводяться бойові дії.

*Діагностика підвіски автомобілів Nissan будь-якої моделі за спеціальною рекомендованою ціною від 439 грн з ПДВ, яка включає діагностику залишкової товщини гальмівних колодок та дисків, діагностику стану шин (залишкова глибина протектора та стан шин), перевірку рівнів робочих рідин та якості гальмівної та охолоджуючої рідин.  Зазначена спеціальна ціна є рекомендованою на період дії Акції.

** Під вигодою мається на увазі співвідношення рекомендованої ціни на період Акції порівняно зі звичайною рекомендованою ціною. На різні найменування запчастин та аксесуарів встановлено різний розмір вигоди. Розмір вигоди є рекомендованим, остаточна ціна встановлюється при замовленні в ТОВ «ВІДІ Армада». Детальний перелік запчастин та аксесуарів, на які поширюється вигода, та умови отримання вигоди можна дізнатися у ТОВ «ВІДІ Армада» Київська обл., Бориспільській р-н с.Чубинське, вул. Київська 55. Знижки за різними акціями не поєднуються.
*** Для негарантійних автомобілів.
*** Про подробиці програми Value Advantage («Велью Едвантидж») дізнавайтеся ТОВ «ВІДІ Армада» Київська обл., Бориспільській р-н с.Чубинське, вул. Київська 55. 

Маєте запитання? Ми вам зателефонуємо.

Спочатку оберіть Дилерський Центр
або телефонуйте за номером 0 800 308 999 (безкоштовно по Україні)
X
Про компанію Акції % Новини Політика якості Вакансії VIDI Кар'єра Контакти

Підпишись на наш канал та слідкуй за
акціями, послугами та новинками