з 01.04.2020 до 30.06.2020

акция_уа1.jpg

ВПЕВНЕНА МОБІЛЬНІСТЬ ПОЧИНАЄТЬСЯ ТУТ

Тестування акумуляторної батареї в подарунок. Преміум фільтри з вигодою 25%.

ТЕСТУВАННЯ АКУМУЛЯТОРНОЇ БАТАРЕЇ В ПОДАРУНОК*

ПРЕМІУМ ФІЛЬТРИ З ВИГОДОЮ 25%

ДІАГНОСТИКА ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ АВТОМОБІЛЯ ЗА 199 грн.

 

   

 

ЗАБЕЗПЕЧТЕ ЧИСТОТУ ПОВІТРЯ В САЛОНІ ВАШОГО NISSAN ЗА ДОПОМОГОЮ НОВОГО ВИСОКОЯКІСНОГО САЛОННОГО ФІЛЬТРА

ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛІФЕНОЛУ

Проти алергенного поліфенолу, який компанія Nissan використовує у комбінованому салонному фільтрі, дає змогу нейтралізувати алергени, усунути неприємні запахи, а також запобігти потраплянню газів і часточок пилу в салон автомобіля.

ПРИРОДНИЙ ЗАХИСТ ВІД АЛЕРГІЇ

Поліфеноли – це природні молекули рослинного походження, які містяться в коренях рослин і фруктах та мають високоефективну протиалергійну, антиоксидантну, антиканцерогенну та протизапальну дії. Поліфенол, який протягом століть приносив користь здоров’ю людей, відтепер використовує компанія Nissan для очищення повітря, що подається в салон автомобіля.

Акція діє з 1 квітня до 30 червня 2020 року в дилерському центрі Ніссан ВІДІ Армада. Під вигодою мається на увазі співвідношення ціни, встановленої на період проведення Акції, у порівнянні зі звичайною рекомендованою ціною. На різні найменування запчастин установлено різний розмір вигоди. Розмір вигоди є рекомендованим, остаточну ціну уточнюйте у консультанта. Детальний перелік запчастин, на які розповсюджується вигода, й умови отримання вигоди можна дізнатися в офіційному дилерському центрі, с. Чубинське, Київська обл., вул. Київська, 49. 
* Під подарунком мається на увазі продаж за 0,01 грн.
** Указано рекомендовану ціну виконання робіт, тому вона може відрізнятися від зазначеної
*** Для негарантійних автомобілів.
*** Про подробиці програми Value Advantage («Вел’ю Адвантедж») та програми лояльності You+Nissan («Ю плюс Ніссан») дізнавайтеся у консультантів. 

Зворотній зв’язок безкоштовно по Україні
0 800 308 999