з 01.07.2023 до 01.07.2023

У «ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД» ЗНИЖКА -20% НА ВСТАНОВЛЕННЯ ПРОТИУГІННОГО ОБЛАДНАННЯ

LEXUS-LC-YE.jpg

Дилерський центр «Лексус Київ Захід» пропонує всім клієнтам скористатися пропозицією зі встановлення протиугінного іммобілайзера IGLA, захисту блоку Smart Key, захисного механічного кожуху роз’єму за спеціальними цінами.

Дилерський центр «Лексус Київ Захід» пропонує всім клієнтам знижку у розмірі 20% (на матеріали та послуги)* при встановленні комплексу протиугінного обладнання.

Протиугінні замки Construct захищають від усіх видів злому, включаючи метод бампінг та розтин за допомогою пневматичної подушки.
Навіть якщо зловмисник витратить декілька годин на те, щоб власноруч випиляти замок з дверей, він не зможе нічого зробити з машиною – коробка передач буде заблокована.
Є тільки одне “але” – для будь-якої протиугінної системи критично важливий монтаж та правильна установка; без неї навіть найбільш передовий пристрій може не спрацювати.
«Лексус Київ Захід» пропонує своїм клієнтам знижку у розмірі 20% (на матеріали та послуги) при встановленні комплексу протиугінного обладнання:

  • іммобілайзер IGLA з модулем замка капоту, замком капоту, захисним кожухом та необхідними комплектуючими для встановлення; 
  • захист блоку Smart Key (construct);
  • захисний механічний кожух роз’єму (construct).

Замовити послугу Ви можете в офіційному дилерському центрі «Лексус Київ Захід» за телефоном +38 (044) 507-08-08. Чекаємо Вас за адресою: вул. Велика Кільцева, 58, с. Софіївська Борщагівка.

* Термін дії пропозиції з 01.07.2023 р. по 31.12.2023 р. Знижки за цією пропозицією не додаються до інших знижок «Лексус Київ Захід».

Залишились питання? Ми вам зателефонуємо.

Спочатку оберіть Дилерський Центр
або телефонуйте за номером 0 800 308 999 (безкоштовно по Україні)
X
Про компанію Акції % Новини Політика якості Вакансії VIDI Кар'єра Контакти

Підпишись на наш канал та слідкуй за
акціями, послугами та новинками