з 01.04.2012 до 31.12.2021

770х545.jpg

Нова програма "Jaguar Land Rover Trade-in"

Додаткова вигода у 2%* при обміні вашого авто на новий Land Rover

ПРОГРАМА "JAGUAR LAND ROVER TRADE-IN" У JAGUAR LAND ROVER КИЇВ ЗАХІД

Офіційний дилер JAGUAR в Україні компанія JAGUAR LAND ROVER КИЇВ ЗАХІД пропонує своїм постійним та новим клієнтам унікальну акцію - обмін авто з пробігом на будь-яку модель нового автомобіля JAGUAR з додатковою вигодою. Знижка 2%* від роздрібної вартості нової моделі JAGUAR надається покупцеві при обміні преміального автомобіля з пробігом (Mercedes-Benz, Audi, BMW, Lexus, Land Rover, Jaguar, Porsche, Volvo, а також Volkswagen Touareg) на нову модель JAGUAR на умовах програми "Jaguar Land Rover Trade-in".

Програма "Jaguar Land Rover Trade-in", що діє у JAGUAR LAND ROVER КИЇВ ЗАХІД - це простий та безпечний спосіб придбання нового JAGUAR без турбот про продаж старого автомобіля. Власнику преміального авто з пробігом не потрібно піклуватися про пошук покупця, вживати заходів особистої безпеки та щодо чистоти угоди, витрачати час на реєстрацію нового автомобіля, пошук страхової компанії або кредитної організації. В рамках програми "Jaguar Land Rover Trade-in" всі клопоти, пов'язані з продажем авто з пробігом та оформленням придбання нового автомобіля JAGUAR беруть на себе кваліфіковані фахівці дилерського центру JAGUAR LAND ROVER КИЇВ ЗАХІД.

Вартість старого автомобіля зараховується в ціну придбання нового авто, від роздрібної вартості якого надається знижка 2%*!

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Щоб стати власником нового JAGUAR, досить зробити кілька простих кроків:

•    вибрати новий JAGUAR на сайті компанії JAGUAR КИЇВ ЗАХІД або безпосередньо в автосалоні дилерського центру;

•    узгодити вартість автомобіля з пробігом на підставі експертної оцінки його технічного стану фахівцями JAGUAR КИЇВ ЗАХІД;

•    вибрати зручний спосіб оплати, включаючи можливість внести решту суми скориставшись кредитними коштами або оформити придбання на умовах лізингу;

•    забрати новий JAGUAR з оформленою, за бажанням власника, державною реєстрацією та договором страхування з лідером страхового ринку автомобілів України.

НАЯВНІ АВТОМОБІЛІ

Дилерський центр JAGUAR LAND ROVER КИЇВ ЗАХІД гарантує абсолютну чистоту й безпеку угоди. Покупцеві нема потреби витрачати свій час та гроші для продажу й переоформлення старого автомобіля. Крім того, власник нового JAGUAR отримує можливість виконувати якісне технічне й сервісне обслуговування транспортного засобу на фірмовій СТО JAGUAR.

ОЗНАЙОМТЕСЯ З ПРОГРАМОЮ КРЕДИТУВАННЯ "VIP АВТО" ПІД 0,01% ДО 7 РОКІВ*

СКОРИСТАЙТЕСЯ ОНЛАЙН ФОРМОЮ ПОПЕРЕДНЬОЇ ОЦІНКИ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ З ПРОБІГОМ

ОНЛАЙН ОЦІНКА АВТО

Детальніше про умови акції, наявність автомобілів та умови придбання можна дізнатися за телефоном +38 (044) 591-00-00 або безпосередньо в автосалоні JAGUAR КИЇВ ЗАХІД, який знаходиться в Києві на Кільцевій дорозі, 1-А (Одеська площа).

Акція вигідного обміну за програмою Trade-in триватиме з 1 квітня до 31 грудня 2021 року.

ТОВ "ВІДІ-ПАУЕР", код ЄДРПОУ 39195788. Ленд Ровер. Ягуар. Трейд-ін. *Вигода у розмірі 2% від рекомендованої роздрібної вартості нового авто Jaguar надається клієнтам, які підписали договір на купівлю нового автомобіля Jaguar із використанням програми «Jaguar Land Rover Trade-in». До обміну приймаються автомобілі преміум сегменту (Mercedes-Benz, Audi, BMW, Lexus, Land Rover, Jaguar, Porsche, Volvo) та Volkswagen Touareg. Вигода надається на нові авто Jaguar будь-якого модельного року. Наявність автомобілів та умови придбання уточнюйте в офіційного дилера. Тарифікація дзвінків згідно тарифів вашого оператора.

Зворотній зв’язок безкоштовно по Україні
0 800 308 999