з 24.03.2020 до 24.04.2020

11.jpg

Дилерський центр Інфініті ВІДІ Ліберті фіксує вартість авто в гривні!

Infiniti QX60 - бездоганний сімейний позашляховик. Вартіть зафіксована - 1 350 000 грн.

Infiniti QX60 - бездоганний сімейний позашляховик. Вартіть зафіксована - 1 350 000 грн.

Шестициліндровий V-подібний двигун робочим об'ємом 3,5 л з двома верхніми розподільними валами і 24 клапанами • 283 к.с. / 208 кВт при 6400 об / хв; крутний момент 350 Нм при 4800 об / хв (NEW 2019)
Цей двигун є представником загальновизнаної серії VQ - забезпечує чудову прийомистість. Конструкція двигуна з великим робочим об'ємом забезпечує високу потужність (особливо при прискоренні та обгоні), сприяє зниженню навантаження на двигун за рахунок його ефективної роботи при будь-якій швидкості.

Інтелектуальна система повного приводу.
Система приводу на всі колеса оптимізує розподіл потужності для підвищення тяги в різних дорожніх умовах. У нормальних умовах ця система працює в режимі переднього приводу для економії палива. Система автоматично перерозподіляє до 50% потужності на задню вісь для виключення пробуксовки при початку руху.

Xtronic CVT (безступінчата коробка передач).
Плавність коробки передач забезпечує плавне прискорення та безшумну роботу. Застосування високоміцного сталевого ременя між двома шківами плавно регульованого діаметру дозволяє двигуну працювати в оптимальному діапазоні потужностей при різних умовах руху автомобіля за рахунок підбору передавального числа для конкретної ситуації.

Передня незалежна підвіска Макферсон.
Передні колеса реагують на нерівності дорожнього покриття незалежно, що сприяє підвищенню плавності ходу, поліпшенню керованості і досягненню оптимального зчеплення шин з поверхнею дороги.

Задня незалежна підвіска.
Використання в підвісці декількох важелів, що з'єднують колеса і шасі, покращує управління переміщенням колес, забезпечуючи чудову керованість, плавність і комфортність ходу.

Удосконалена система клімат-контролю (ACCS).
Компоненти системи ACCS взаємодіють, підвищуючи якість повітря в салоні автомобіля за рахунок запобігання потрапляння в салон забрудненого повітря, фільтрація і очищення повітря в салоні.

Монітор кругового огляду Around View® * (AVM).
Монітор кругового огляду використовує відеокамери, встановлені в решітці радіатора, зовнішних дзеркалах і рамці заднього номерного знака для поліпшення видимості при постановці автомобіля на стоянку.

Аудіосистема Bose® Cabin Surround® *

Розважальна система з трьома зонами.
Ця система дозволяє користувачам дивитися фільми з DVD-дисків і додаткових пристроїв. На кожному з трьох екранів (передній монітор і здвоєні задні монітори) можна одночасно переглядати програми з різних джерел.

 

Відтепер, придбати автомобіль ви можете онлайн, скориставшись усіма перевагами цього сервісу:

• Просте оформлення заявки на автомобіль через онлайн-форму на сайті. 
• Дистанційна професійна консультація з питань кредитування, страхування та укомплектування автомобіля із використанням будь-яких доступних засобів зв’язку.
• Оплата за автомобіль через фінансові онлайн ресурси.
• Доставка автомобіля за вказаною вами адресою.
Завітайте до нашого сайту, а у разі виникнення питань, звертайтеся за телефоном +380445917038.