з 10.07.2019 до 31.12.2019

НАНОКЕРАМИКА.jpg

НАНОКЕРАМІЧНА обробка за спеціальною вартістю!

Три складових якісної ОБРОБКИ автомобіля. Та чому слід звернути самє у Інфініті ВІДІ Ліберті.

Нанообробка автомобіля. Що це таке? Що вона дає.

НАНОКЕРАМІЧНА обробка це покриття, яке забезпечує високий рівень захисту зовнішніх і внутрішніх поверхонь автомобіля. Досить одного нанесення, і нанопокриття протягом довгого часу буде захищати Ваш INFINITI. Це не звичайна воскова паста або полімерний герметик. Це нова високотехнологічна продукція, яка утворює молекулярну зв'язок з лакофарбовим покриттям автомобіля, створюючи дуже міцний і довговічний непроникний шар.

•  Створює тривалий захисний шар.

• Захищає від впливу дорожнього бруду, забруднень навколишнього середовища, кислотного дощу, розчинників і зимових реагентів.

• Завдяки водовідштовхувальним властивостям автомобіль довше зберігає свій первісний блиск.

• Для збереження захисних властивостей не потрібно додаткової регулярної обробки.

• Ідеальний спосіб оновити зовнішній вигляд старого автомобіля.

• Захист лакофарбового покриття діє протягом декількох років з моменту нанесення.

Питання з якими до нас в ВІДІ-Ліберті найчастіше приходять клієнти, замовляючи полірування кузова:

• буквально після пари мийок весь ефект зникає;

• проявлення "голограм" і "павутиння";

• автомобіль все одно брудний і втрачає охайний вигляд після їзди в негоду.

Тому ми вирішили докладніше розповісти про технології Нанокераміческой обробки, яку ми використовуємо на сервісній станції ВІДІ-Ліберті.

Три складових якісної обробки автомобіля.

  • 1. Підготовка кузова перед поліруванням

При підготовці до абразивної поліровки, машину миють і знежирюють, щоб видалити мікроскопічні тверді частинки в мікро-тріщинах і подряпинах, які, якщо їх не видалити, при поліровці можуть залишити додаткові подряпини на кузові. Покриття обробляється спеціальними полірувальними глинами що дозволяє уникнути появи так званих "голограм" і "павутиння". Полірувальні глини на 100% прибирають абсолютно всі тверді вкраплення і смоли на лако-красочному покритті.

  • 2. Не УНІВЕРСАЛЬНІ, а СПЕЦІАЛЬНІ полірувальні пасти і кола, що підбираються з урахуванням типу лаку кузова автомобіля

Кожен автомобільний бренд використовує «свій» тип лаку, і INFINITI, не є винятком. Для якісного результату нанокерамічної обробки потрібен індивідуальний підбір паст, полірувальних кіл і спеціальних технологій полірування.

  • 3. Турбота про комфорт відвідувачів

Наша мета забезпечити привілейоване обслуговування гостя INFINITI, починаючи з першого відвідування дилерського центру і протягом всього терміну експлуатації автомобіля.

Адміністратори запропонують Вам прохолодні напої в літню спеку і гарячий чай / каву, щоб Ви могли зігрітися в холодну пору року. Клієнти дилерського центру ВІДІ-Ліберті мають вільний доступ в Інтернет, через Wi-Fi для веб-серфінгу і перегляду фільмів, свіжа преса та журнали, і багато іншого. Для дітей передбачені розваги в дитячому куточку.

Ми гарантуємо, що Ви відчуєте позитивні емоції не тільки при покупці та перебуваючи за кермом автомобіля INFINITI, але й при його обслуговуванні.

Записатися на НАНОКЕРАМИЧЕСКУЮ обрабку можно по номеру телефона +38044 5910077

Ми дбаємо і про якість виконання робіт, і про комфорт відвідувачів, Ваш Інфініті ВІДІ Ліберті.