з 01.01.2021 до 31.12.2021

Пост гарантия_уа.jpg

СЕРВІС ДЛЯ ПОСТГАРАНТІЙНИХ АВТОМОБІЛІВ

Спеціальна пропозиція для автомобілів «12+ років»

Існує думка, що після закінчення гарантії, дешевше обслуговуватися на альтернативних СТО, Хонда ВІДІ Інсайт має намір зруйнувати цей стереотип і пропонує вигідні програми для власників післягарантійних авто.

Спеціальна пропозиція для автомобілів «12+ років» * (дата виробництва автівки – до 2009 року включно):

- 7% – знижка на запасні частини;

- 20% – знижка на послуги сервісу.

Ніхто не знає Ваш автомобіль краще, ніж наші спеціально навчені фахівці. Вони завжди готові допомогти вам знайти правильне рішення для будь-якої ситуації. Таким чином, ви можете бути впевнені, що автомобіль отримає необхідне обслуговування відповідно до найвищих стандартів – і завжди з оригінальними запчастинами, щоб зберегти Ваш автомобіль на 100%. Фірмовий сервіс не завжди виявляється дорогим. Особливо, якщо вчасно скористатися акційними пропозиціями.

За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців сервісу Хонда ВІДІ Інсайт телефоном: +38 (044) 591-77-71.

ЗАПИС НА СЕРВІС ОНЛАЙН

Термін дії акції - 01.01.2021 - 31.12.2021

Акційна пропозиція не додається до інших акційних пропозицій, знижок та бали по Бонусній програмі лояльності на картки клієнтів не нараховуються.

*Право на отримання знижки на сервісні роботи згідно та запасні частини за даною пропозицією мають тільки фізичні особи, за адресою: вул. Київська, 55, с. Чубинське, Бориспільський р-н., Київська обл., Україна.

*Знижка в розмірі 20% на сервісні послуги по даній акції не поширюється на: мийно-прибиральні роботи, на роботи з кузовного ремонту та тюнінгу субпідрядні роботи по ремонту стартера, генератора, компресора, г / у керма, ел / у керма, карданного валу, коробки передач.

*Знижка в розмірі 7% на запасні частини по даній акції не поширюється на: додаткове обладнання та аксесуари.

Зворотний зв’язок безкоштовно по Україні
0 800 308 999