Україна єдина

з 01.07.2020 до 31.07.2020

ПРИЙШОВ, ПОБАЧИВ, ПРИДБАВ - ПЕРСОНАЛЬНА КОМФОРТНА ЦІНА НА НОВИЙ CITROЁN

770x545.jpg

У липні кожен потенційний клієнт може скористатися «Генератором комфортних цін від CITROЁN» – і отримати свою вигідну ціну на бажаний автомобіль. Вибирайте свій CITROЁN з числа популярних моделей Бренда: універсальні кросовери CITROЁN C3 Aircross і CITROЁN C5 Aircross, сімейний седан CITROЁN C-Elysée, або комфортний хетчбек CITROЁN C4 Cactus. Вибирайте – і отримуйте на нього свою ціну, максимально вигідну і комфортну саме для вас.

Для CITROËN комфорт є одніією з ключових якостей і основ, на яких будується сприйняття Бренда. Однак поняття «комфорт» може виходити далеко за рамки тільки м'якої підвіски автомобіля або затишних сидінь. Адже комфорт також проявляється в інтуїтивно-зрозумілому управлінні, наявності великого багажника з хорошою організацією простору, використанні програми для смартфона, яка дозволяє краще взаємодіяти з автомобілем. А ще комфорт може проявлятися в привабливій ціні, яка буде «комфортною» для покупця. Намагаючись ощасливити якомога більше клієнтів і запропонувати для них вигідні ціни, в період з 1 по 31 липня Бренд проводить унікальну акцію – «Генератор комфортних цін від CITROËN»!


Для того, щоб отримати власну персональну ціну, клієнту необхідно виконати всього три простих кроки. По-перше, пройти реєстрацію на офіційному сайті CITROËN в Україні – після чого отримати QR-код на свій смартфон і електронну пошту. По-друге, потрібно відвідати дилерський центр CITROËN і пред’явити даний QR-код. Звичайно, під час відвідування дилерського центру CITROËN будуть дотримуватися всіх необхідних заходів безпеки в умовах карантину: наявність масок і антисептика, підтримання безпечної дистанції між людьми, плюс, дилерські центри часто провітрюються і прибираються з використанням дезінфікуючих засобів. Нарешті, по-третє – вже на місці слід отримати доступ до своєї персональної ціну на обраний автомобіль. Розрахунок персональної ціни проводиться прямо у дилерському центрі і в режимі реального часу.

Прийшли, пред’явили QR-код – і отримали максимально привабливу ціну!

ПРОЙТИ РЕЄСТРАЦІЮ ТА ОТРИМАТИ ПЕРСОНАЛЬНУ ЦІНУ

Просто вибирайте вподобаний автомобіль, а далі про ваш комфорт подбає CITROËN!

 

Зворотний зв'язок безкоштовно по Україні
0 800 308 999