Збираємо 15 мільйонів гривень на 5 командних пунктів управління БпЛА .

Долучитися

Опубликовано: 14.03.2022

Концерн STELLANTIS призупиняє імпорт та експорт автомобілів в Росію

2AD69BFF-FF20-4612-89EC-ADF8D19A9DEC.jpeg

Концерн STELLANTIS (бренди Peugeot, Citroen, Opel, Fiat, Jeep та ін.) призупиняє імпорт та експорт автомобілів в Росію

Автомобільний гігант концерн Stellantis чітко заявив свою позицію щодо подій в Україні. Так, 10 березня виконавчийдиректор Stellantis Карлос Таварес заявив про призупинення експорту автомобілів до Росії та імпорту з неї. Компанія Stellantis виступає проти всіх форм насильства та агресії, та всіх воєнних дій на території України, тому очевидною відповіддю на поточну ситуацію стала відмова від експорту та імпорту автомобілів з Росії. Нагадаємо, що концерном Stellantis на території РФ представлені наступні бренди - Citroën, Fiat, Jeep, Opel та Peugeot.

В той же час, представництво Stellantis в Україні з 1 березня впровадило Програму технічної підтримки автомобілів брендів PEUGEOT, CITROËN, OPEL, що належать державним та комунальним установам нашої країни. Програма технічної підтримки автомобілів передбачає УСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ, що необхідні для забезпечення належного функціонування транспортного засобу.

Stellantis в Україні розуміє, що працездатність транспорту та мобільність служб швидкого реагування – це безпека наших громадян. Тому ми доклали максимум зусиль, щоб запустити роботу наших сервісних центрів у великих містах України, аби надавати оперативний ремонт для автомобілів, що знаходяться у державній та комунальній власності, а саме: швидка медична допомога, служба національної поліції, аварійні служби, комунальні підприємства, що забезпечують безперебійне функціювання інфраструктури тощо. Всі роботи виконуються за рахунок компанії «Пежо Сітроен Україна»Anchor.

За посиланням та на фото нижче ви знайдете актуальнийсписок дилерськіх центрів, які уже зараз готові вас прийнятита обсужити. Також, дізнайтесь по телефону гарячої лінії 0-800-500-104 про найближчого дилера, який працює.

Концерн Stellantis також пожертвує 1 млн євро в якості гуманітарної допомоги та допомоги біженцям в Україні! Ця допомога буде здійснена через локальну неурядову організацію, яка спеціалізується на таких питаннях. Зараз українське предстванцитво веде активні дискусії з приводу надійних партнерів, які би могли найбільш ефективно використати ці кошти. А також, для Stellantis ще однимприорітетом є здоров’я та безпека співробітників українського представництва та їх сімей. Була створена спеціальна команда цілодобової підтримки, яка активно контролює їх здоров’я та безпеку, а також допомогає з логістикою в середині країни та за її межами.

У цей складний час важливим є підтримка з боку великих компаній, які торбуютться не про свій бізнес, а про людей, які в них працюють, які їм довіряють.

Бережіть себе та своїх рідних!

Вас может заинтересовать
График работы

Опубликовано: 10.05.2024

СВЕТ ЕСТЬ

Опубликовано: 08.11.2022

Возникли вопросы? Мы Вам перезвоним.

Сначала выберите Дилерский Центр
или звоните по номеру 0 800 308 999 (бесплатно по Украине)
X
О компании Акции % Новости Политика качества Вакансии VIDI Карьера Контакты

Підпишись на наш канал та слідкуй за
акціями, послугами та новинками