с 24.07.2023 по 30.09.2023

Щедра осінь - купуй авто Субару з вигодою!

Banner_Subaru_770x545_24 (1).jpg

Ми раді запропонувати нашим клієнтам на вибір один із трьох неймовірних вигод до новенького Subaru 2023 року

"Щедра осінь - купуй авто Субару з вигодою!"

Ми впевнені, що кожен з вас хотів би опинитися за кермом потужного автомобіля Subaru, і зараз саме час зробити свою мрію реальністю!

Ми раді запропонувати нашим клієнтам на вибір один із трьох неймовірних вигод до новенького Subaru 2023 року:

КАСКО в подарунок! Бережіть себе та своє авто з усіма можливими гарантіями та захистом. Ми готові підтримати вас та взяти на себе витрати на страхування автомобіля*

Три ТО безкоштовно від Субару ВІДІ СТАР! Таким чином, ви будете мати впевненість, що ваше авто завжди буде у відмінному стані, а сервісне обслуговування пройде на найвищому рівні!

Додаткове обладнання на суму 2% від вартості авто! Нехай ваш автомобіль стане унікальним та відповідатиме всім вашим потребам. Оберіть додаткове обладнання саме для себе та насолоджуйтесь кожною поїздкою.

Не зволікайте! Акція діє обмежений час. Запрошуємо всіх відвідати наш салон Subaru та отримати свою вигоду!

Місце проведення: Київська область, Києво-Святошинський район, с. Софіївська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 60-А

Дата: 24.07-30.09.2023

Для отримання додаткової інформації та запису на тест-драйв, будь ласка, зв'яжіться з нами за телефоном +38044 503 03 30

або відвідайте наш веб-сайт bit.ly/3rB0iUG

 

Не пропустіть цю чудову можливість стати власником авто Subaru за неймовірно вигідних умов! Зробіть своє літо незабутнім разом з Subaru ВІДІ СТАР на Кільцевій!

 

•             Каско в подарунок надається кожному клієнту який придбає будь-який автомобіль модельного ряду Subaru 2023 року в дилерському центрі Субару ВІДІ Стар на Кільцевій. За умовами пакету «50/50»

•             Додаткове обладнання обирається на суму, яка не перевищує 2% від вартості обраного автомобіля та з наявного складу аксесуарів та запасних частин

•             Три ТО безкоштовно тільки за умови проходження технічного обслуговування в дилерському центрі Субару ВІДІ Стар на Кільцевій.

Остались вопросы? Мы вам перезвоним.

Сначала выберите Дилерский Центр
или звоните по номеру 0 800 308 999 (бесплатно по Украине)
X
О компании Акции % Новости Политика качества Вакансии VIDI Карьера Контакты

Підпишись на наш канал та слідкуй за
акціями, послугами та новинками