Україна єдина

Надаючи копії своїх цифрових е-документів у форматі pdf (шеринг) за допомогою програмних засобів Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Портал Дія» (далі – Портал Дія), у тому числі з використанням мобільного додатку Порталу Дія, цим Клієнт підтверджує, що надає свою згоду на збирання, обробку, зберігання, передачу персональних даних про себе (далі – Персональні дані) Ініціатору запиту на цифрові копії документів та підприємству VIDI, яке є отримувачем Персональних даних.

Метою отримання Персональних даних є надання послуг, поставки товарів Клієнту на його замовлення підприємством VIDI, реалізації прав та обов’язків сторін, що випливають з правочинів та/або вимог чинного законодавства, в тому числі забезпечення реалізації відносин у сфері фінансових послуг та страхування.

Клієнт підтверджує, що його повідомлено про включення його Персональних даних до бази персональних даних клієнтів VIDI, а також про права Клієнта, визначені в ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».

Під VIDI мається на увазі підприємство, яке реалізує Клієнту свою продукцію під торгівельною маркою VIDI (ВІДІ).

Зворотний зв'язок безкоштовно по Україні
0 800 308 999