Збираємо 15 мільйонів гривень на 5 командних пунктів управління БпЛА .

Долучитися

Надаючи копії своїх цифрових е-документів у форматі pdf (шеринг) за допомогою програмних засобів Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Портал Дія» (далі – Портал Дія), у тому числі з використанням мобільного додатку Порталу Дія, цим Клієнт підтверджує, що надає свою згоду на збирання, обробку, зберігання, передачу персональних даних про себе (далі – Персональні дані) Ініціатору запиту на цифрові копії документів та підприємству VIDI, яке є отримувачем Персональних даних.

Метою отримання Персональних даних є надання послуг, поставки товарів Клієнту на його замовлення підприємством VIDI, реалізації прав та обов’язків сторін, що випливають з правочинів та/або вимог чинного законодавства, в тому числі забезпечення реалізації відносин у сфері фінансових послуг та страхування.

Клієнт підтверджує, що його повідомлено про включення його Персональних даних до бази персональних даних клієнтів VIDI, а також про права Клієнта, визначені в ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».

Під VIDI мається на увазі підприємство, яке реалізує Клієнту свою продукцію під торгівельною маркою VIDI (ВІДІ).

Виникли запитання? Ми Вам зателефонуємо.

Спочатку оберіть Дилерський Центр
або телефонуйте за номером 0 800 308 999 (безкоштовно по Україні)
X
Про компанію Акції % Новини Політика якості Вакансії VIDI Кар'єра Контакти

Підпишись на наш канал та слідкуй за
акціями, послугами та новинками